Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Rozmiar
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   5 Przejdź

MARCO BICEGO

Włoska biżuteria Marco Bicego to cenione na całym świecie projekty, które dostępne są w liniach: Africa, Africa Colour, Goa, Jaipur, Jaipur Colour, Lucia, Lunaria, Marrakech, Marrakech Ondle, Masai, Paradise, Petali, Siviglia, Unico.


Opierając się na starożytnej tradycji zakorzenionej we włoskiej kulturze, na której narodziła się ceniona biżuteria z Włoch, Marco Bicego opracował wyjątkowy i niepowtarzalny styl: elegancję wyrafinowanej, ale niekonwencjonalnej formy luksusu, która towarzyszy kobietom w ich codziennym życiu. Projekty Marco Bicego to prawdziwe ikony włoskiego rzemiosła, jego kreacje inspirowane są organicznymi formami natury, wykonane z 18-karatowego żółtego złota i kamieni szlachetnych. Włoska biżuteria Marco Bicego to miniaturowe arcydzieła sztuki złotniczej, wykonane ręcznie przez mistrzów rzemiosła, które wyróżniają się elegancją i wszechstronnością, podkreślając styl i charakter kobiet na całym świecie.


Moją muzą jest każda kobieta; która wyróżnia się osobowością, klasą i elegancją; która ceni rzeczy piękne, tworzone z miłością i pasją. MARCO BICEGO

Luksusowa biżuteria srebrna i złota

Unikalne wzory biżuterii włoskiej Gucci, oryginalna biżuteria Pasquale Bruni, Anna Maria Cammilli stylowa kolekcja biżuterii, klasyczna biżuteria Casato, srebrna i złota biżuteria W.KRUK, odkryj wzory biżuterii Enrico Capra.

Biżuteria luksusowa

Biżuteria Ginette NY, klasyka biżuterii Recarlo, stylowe wzory biżuterii Hulchi Belluni, klasyka brylantowa Chopard, Birks piękna i luksusowa biżuteria, włoskie wzory biżuterii Nanis.