Pokaż filtry
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

MORAGLIONE

Wbrew pozorom wybór biżuterii nie należy do najłatwiejszych, szczególnie jeśli poszukujesz czegoś na specjalną okazję. W dniu tak ważnym jak ślub chcesz, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Również na co dzień warto zatroszczyć się o swój wygląd. Dlatego poszukując jakiegoś wyjątkowego naszyjnika czy kolczyków, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników: jakość, estetykę, komfort i solidność wykonania. Tylko dzięki temu można zyskać gwarancję, że inwestujesz w produkt, który będzie cieszył oko przez wiele lat, dodając pewności siebie i znakomicie podkreślając urodę. Biżuteria ekskluzywna Moraglione łączy w sobie wszystkie te cechy, robiąc wrażenie przemyślanymi projektami, które od razu przyciągają wzrok.

Marka Moraglione przeszła długą drogę, by znaleźć się na obecnej pozycji. Aktualnie to jedna z uznanych włoskich firm wytwarzających wyjątkową, starannie zaprojektowaną biżuterię. Działalność została założona w 1922 roku przez Massimo Moraglione, który odznaczał się ogromną pasją. Skrupulatnie opracowana strategia zarządzania sprawiła, że firma przetrwała nawet największe problemy, jak te wynikające z trwającej w latach 1939-1945 wojny. Dzięki temu do dzisiaj możemy cieszyć się biżuterią, która wyróżnia się klasyczną formą i zróżnicowaną kolorystyką. Markę rozwinęli bracia Marco i Pierino Moraglione. Ich wytwory podbiły najpierw włoski rynek, a później również światowy. Od lat 80. produkty trafiają do sklepów europejskich, amerykańskich, a także na Bliski i Daleki Wschód. Biżuteria unikatowa Moraglione jest wytwarzana w Valenzie, prawdziwej stolicy najlepszych włoskich złotników oraz jubilerów.

Moraglione stawia na udany kontakt z klientami. Liczy się odpowiadanie na ich potrzeby i prośby, a poszczególne wyroby mają nie tylko robić wrażenie pod względem wyglądu, ale także wpływać na komfort noszenia. Tradycyjne techniki wytwarzania biżuterii łączą się tutaj z podążaniem za najświeższymi trendami. Dzięki temu osoby decydujące się na zakup naszyjnika czy kolczyków Moraglione nie mają wątpliwości, że wpisują się w aktualną modę, a przy tym nawiązują w swoich stylizacjach do klasycznych rozwiązań.

Biżuteria luksusowa Moraglione stoi pod znakiem kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Stąd największą uwagę przyciąga szeroka gama kolorystyczna. Szafiry, szmaragdy czy rubiny oprawione w złoto nigdy nie wychodzą z mody. Twórcy stawiają przede wszystkim na standardowe, owalne i okrągłe kształty, by biżuterię dało się dopasować do okazji i wybranej kreacji. Nie obawiają się przy tym wprowadzać bardziej oryginalnych rozwiązań, które mimo wszystko spajają linię marki. W poszczególnych kolekcjach nie brakuje kwiatowych motywów, które nie są jednak oklepane. Zamiast tego znakomicie ujmują włoski szyk, podkreślając urodę i tworząc idealną całość czy to z sukienką, czy z eleganckim kostiumem.

Produkty Moraglione są wygodne, trwałe i precyzyjnie wykonane. Wytwarzanie biżuterii rozpoczyna się oczywiście od starannej selekcji kamieni, które stanowią główny rdzeń poszczególnych elementów. Wykończenie i metale szlachetne decydują o ostatecznym kształcie. Tu nie ma mowy o przypadkach: projekty są drobiazgowo opracowywane, tak by każdy naszyjnik czy bransoletka były doskonale wyważone, spójne i estetyczne. Mimo takiej mnogości kamieni szlachetnych nie ma tutaj nadmiernego przepychu. Zamiast tego została osiągnięta właściwa harmonia pomiędzy elegancją, subtelnością a luksusem.

Biżuteria Moraglione sprawdzi się podczas ślubu, uroczystej kolacji czy randki. Jeśli potrzebujesz czegoś, co przekształci skromną, nudną sukienkę w coś szykownego, to wystarczy dowolny wisiorek tej marki. Nie tylko osiągniesz w ten sposób przemyślany, kobiecy look, ale także poczujesz się zdecydowanie pewniej. Nosząc biżuterię Moraglione nabierzesz pewności siebie, a komplementy będą spływać z każdej strony. Pamiętaj, że zasługujesz na luksus, zwłaszcza w takiej postaci.