Pokaż filtry
Cena
Kamień
Kruszec
Sposób wykończenia
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   12 Przejdź

Biżuteria Boho

Biżuteria boho. Styl boho ma swoje miejsce wśród modowych trendów nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. I choć być może nie jest najpopularniejszym trendem, co roku prezentowany jest na wybiegach modowych i znajduje wielu miłośników. Nie tylko ubrania, ale także wszelkie akcesoria boho cieszą się powodzeniem, a więc zarówno okulary, torebki, jak i biżuteria w stylu boho są chętnie noszone przez panie w różnym wieku. Styl boho – korzenie. Samo słowo boho pochodzi od „bohemy”, a tym mianem określa się do dziś kreatywne środowiska artystyczne. To oni, żyjąc według własnych zasad, z dala od wszelkich konwenansów, nie zwracając uwagi na żadne normy społeczne, wiedli i wiodą szczęśliwe życie, w którym nic nie ogranicza ich wolności oraz pasji tworzenia. Styl boho w modzie oznacza zatem wolność, kreatywność, radość i życie w zgodzie z naturą. Jeśli spojrzymy na wybiegi modowe, dostrzeżemy od razu wesołe, kolorowe ubrania, najczęściej luźne, wykonane z tkanin o deseniach inspirowanych naturą i kwiatami. To sukienki, spodnie, kurtki o wspaniałych wzorach etno, pełne ciekawych frędzli, haftów i aplikacji. Nic dziwnego, że kobiety z całego świata kochają styl boho, bo odejmuje on wizualnie lat, jest niezobowiązujący i z reguły kojarzy się z wolnością i brakiem ograniczeń. Biżuteria w stylu boho. Biżuteria boho to kolorowe naszyjniki, których nosi się kilka na raz, to bransolety z kolorowych, półszlachetnych kamieni, często osadzonych w srebrze, to także przepiękne kolczyki, które często są kolorowe i utrzymane w lekkim stylu. Biżuteria ta jest dziś wykonywana również ze złota, a połączenie różnych jego kolorów daje niezwykłe efekty. Zarówno w kolczykach, jak i w bransoletkach czy wisiorkach, wykorzystuje się motywy roślinne i kwiatowe, co sprawia, że idealnie uzupełniają one wszelkie stylizacje rodem ze świata artystycznej bohemy.

Biżuteria srebrna i złota

Srebrne i złote kolczyki na każdą okazję, biżuteria dla mężczyzn, piękna biżuteria ślubna, stylowe bransoletki ze srebra i złota, unikalne i subtelne wisiorki, pierścionki zaręczynowe i na co dzień.

Kolczyki, pierścionki, naszyjniki i wisiorki od W.KRUK

Subtelna biżuteria dziecięca, kolekcja biżuterii Kwiaty Nocy, modowa biżuteria od Picky Pica, zegarki szwajcarskie i modowe, biżuteria srebrna w próbie 925, łańcuszki srebrne i złote.