Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Rabat %
%
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   14 Przejdź

Biżuteria Ślubna

Biżuteria ślubna to specjalnie zaprojektowane dodatki, których zadaniem jest dopełnienie ślubnej kreacji. Komponują się doskonale z suknią ślubną.

Od wielu lat projektanci opracowują specjalne modele biżuterii, które mają pełnić funkcję dodatków do sukien ślubnych. Cechują się one znacznie większą subtelnością i delikatnością, ale też odpowiadają na wymagania ślubnego stroju. Biżuteria ślubna powstaje z różnych kruszców. W tej roli sprawdza się świetnie zarówno srebro, jak i złoto we wszystkich wariantach. Przy doborze biżuterii najważniejsze jest właściwe dopasowanie jej do rodzaju sukni oraz do upodobań panny młodej. Najczęściej wybiera się elementy zdobione cyrkoniami, ale coraz chętniej wybierana jest także biżuteria z autentycznymi brylantami.

Najważniejszymi elementami biżuterii ślubnej są naszyjniki i kolczyki. Te pierwsze mają kolosalne znaczenie dla odbioru całej stylizacji ślubnej. Naszyjniki muszą być dobrane odpowiednio do dekoltu sukni ślubnej – jest to podstawowe kryterium wyboru. Naszyjnik powinien mieć identyczny kształt jak wycięcie sukni, a więc do dekoltów trójkątnych dobiera się głównie wisiorki, do dekoltów okrągłych i kwadratowych chokery i kolie. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się suknie ślubne z odkrytymi plecami, w związku z tym projektanci opracowali specjalny rodzaj naszyjników, który doskonale prezentuje się na plecach. Z kolei kolczyki należy dobierać do kształtu twarzy. Panie o twarzy trójkątnej powinny decydować się na spore kolczyki wiszące. Natomiast panie o twarzy okrągłej lub kwadratowej, na kolczyki podłużne, ale niezbyt wielkie. Panie o twarzy owalnej mogą sobie pozwolić na każdy rodzaj kolczyków.

Biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna ze srebra 925, biżuteria ślubna wykonana ze złota, biżuteria ślubna z cyrkoniami, biżuteria ślubna z brylantami, biżuteria ślubna z diamentami, kolczyki ślubne.

Biżuteria złota i srebrna idealna na ślub

Wisiorki ślubne ze srebra i złota, kolczyki srebrne z cyrkoniami, biżuteria w stylu boho, celebrytki srebrne i złote, nausznice srebrne i złote, biżuteria luksusowa.