Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | bransoleta |
Mechanizm: | solarny |
Funkcje: | Data |
Kształt koperty: | okrągła |
Kolor tarczy: | granatowa |
Opis tarczy: | indeksy |
Materiał wykonania: | Stal Szlachetna |
Materiał wykonania zapięcia: | stal szlachetna |
Wodoodporność: | 100 m |
Szkło: | mineralne |
Szerokość koperty: | 41,0 mm |
Kolekcja: | Classic |
Marka: | CITIZEN |
Kod producenta: | 4974374333780 |
Elegancki zegarek męski Citizen Eco-Drive Classic Elegant to ciekawa propozycja dla entuzjastów minimalistycznego wzornictwa. Niebieska tarcza o delikatnym wzorze jest ozdobiona indeksami o dynamicznym kształcie. Czytelne okienko datownika pozwala na odczyt dnia miesiąca. W modelu zastosowano elegancką kopertę oraz bransoletę ze stali szlachetnej.
Jest to zegarek z serii Eco-Drive, które opierają się na mechanizmie kwarcowym, który jest zasilany energią słoneczną. Dzięki wodoodporności 100 metrów w tym modelu można pływać i nurkować na niewielkich głębokościach. W zegarku zastosowano szkiełko mineralne.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarskich zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Jaeger Le Coultre, Chopard, Penerai, Hublot, Omega, Tudor, Bulgari, Franck Muller, Zenith, TAG Heuer, Longines, Doxa SUB, Frederique Constant, Tissot, Certina, Rado, Gucci, Epos, Doxa, Swatch, Seiko, Citizen, Carl von Zeyten, Garmin, Timex, Smartwatch, Calvin Klein, Michael Kors, Emporio Armani,Armani Exchange, Hugo Boss, Skagen, Balticus, Lip, Yema.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.