Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | pasek brązowy |
Mechanizm: | kwarcowy |
Funkcje: | Data Chronograf |
Kształt koperty: | okrągła |
Kolor tarczy: | srebrna |
Opis tarczy: | indeksy |
Materiał wykonania: | Stal Szlachetna |
Materiał wykonania zapięcia: | skóra |
Wodoodporność: | 50 m |
Szkło: | szafirowe |
Szerokość koperty: | 41,0 mm |
Kolekcja: | T-CLASSIC |
Marka: | TISSOT |
Kod producenta: | 7611608290279 |
Ponadczasowy model – męski zegarek na skórzanym pasku Tissot Carson Premium Chronograph T122.417.16.011.00. Wyrafinowana elegancja wraz z najwyższą jakością komponentów, tworzą niezwykle spójną całość, zachwycając wysoko rozwiniętą funkcjonalnością i gustownym wykończeniem. Okrągła koperta w standardowym rozmiarze 41,0 mm, została wykonana ze stali szlachetnej, której chłodny odcień perfekcyjnie koresponduje z ciepłą barwą skórzanego paska. Tissot Carson Premium Chronograph T122.417.16.011.00 z funkcją datownika oraz chronografu, dzięki zastosowanej stylistyce z powodzeniem może pełnić rolę dodatku do garnituru oraz casualowego stroju. Prezentowany model został wyposażony w szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA G10.212 oraz cechuje się wodoszczelnością do 50 metrów.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarskich zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Jaeger Le Coultre, Breitling, Chopard, Penerai, Hublot, Girard Perregaux, Omega, Tudor, TAG Heuer, Longines, Doxa SUB, Frederique Constant, Tissot, Certina, Rado, Gucci, Epos, Doxa, Swatch, Seiko, Citizen, Carl von Zeyten, Garmin, Victorinox, Rotary, Timex, Wenger, Smartwatch, Calvin Klein, Michael Kors, Emporio Armani, Donna Karan, Armani Exchange, Hugo Boss, Skagen, Plantwear, Balticus, Lip, Yema, Delbana.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.