Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Rozmiar
Kamień
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   7 Przejdź

NANIS

W 1990 roku firma Nanis Italian Jewels została założona przez Laurę Bicego, pomysłodawcę marki.

Biżuteria Nanis rozpoczęła swoją historię w regionie Vicenzy, rozwijając się od małego trzyosobowego zespołu do 100-osobowej firmy – wszystko to przy zachowaniu ścisłej kontroli nad swoją produkcją, która nadal wykorzystuje uświęcone tradycją techniki rzemieślnicze Vicenzy. Każda biżuteria jest wykonywana ręcznie we włoskim atelier złotniczym przez mistrzów rzemiosła. Klejnoty z wysokokaratowego złota znane są z ręcznie grawerowanego wykończenia, które nadaje projektom eleganckiego i jednocześnie olśniewającego wykończenia. Włoska Biżuteria Nanis jest jak produkcja zegarków w świecie biżuterii. Każda kolekcja Nanis ma do opowiedzenia historię. Poprzez piękne zestawienie drogocennych kamieni połączonych z ręcznie grawerowanymi złotymi formami, pozostaje ona wierna od wielu lat swojemu niepowtarzalnemu stylowi.

Podczas edycji targów biżuteryjnych Vicenzaoro w 2019 roku, włoska marka z Vicenzy, kierowana przez Laurę Bicego, zaprezentowała swoje najnowsze kreacje biżuterii z linii Reverse, które mają zapewnić kobietom najwyższą wszechstronność – naszyjnik, który rozkłada się na bransoletkę lub kolczyki, które można również nosić odwrotnie, aby uzyskać zupełnie inny wygląd.

Kolekcje Nanis obejmują wyjątkowe rzeźbione kształty, które są precyzyjnie dopasowane do dzisiejszych gustów i wytwarzane tradycyjnymi metodami złotniczymi. Projekty Laury wyróżniają się ponadto charakterystycznym matowym wykończeniem pędzla, które utwardza się w ciągu 10 godzin i nadaje złotej biżuterii Nanis wyjątkowego wykończenia.