Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Rozmiar
Kamień
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   7 Przejdź

NANIS

W 1990 roku firma Nanis Italian Jewels została założona przez Laurę Bicego, pomysłodawcę marki.

Biżuteria Nanis rozpoczęła swoją historię w regionie Vicenzy, rozwijając się od małego trzyosobowego zespołu do 100-osobowej firmy – wszystko to przy zachowaniu ścisłej kontroli nad swoją produkcją, która nadal wykorzystuje uświęcone tradycją techniki rzemieślnicze Vicenzy. Każda biżuteria jest wykonywana ręcznie we włoskim atelier złotniczym przez mistrzów rzemiosła. Klejnoty z wysokokaratowego złota znane są z ręcznie grawerowanego wykończenia, które nadaje projektom eleganckiego i jednocześnie olśniewającego wykończenia. Włoska Biżuteria Nanis jest jak produkcja zegarków w świecie biżuterii. Każda kolekcja Nanis ma do opowiedzenia historię. Poprzez piękne zestawienie drogocennych kamieni połączonych z ręcznie grawerowanymi złotymi formami, pozostaje ona wierna od wielu lat swojemu niepowtarzalnemu stylowi.

Podczas edycji targów biżuteryjnych Vicenzaoro w 2019 roku, włoska marka z Vicenzy, kierowana przez Laurę Bicego, zaprezentowała swoje najnowsze kreacje biżuterii z linii Reverse, które mają zapewnić kobietom najwyższą wszechstronność – naszyjnik, który rozkłada się na bransoletkę lub kolczyki, które można również nosić odwrotnie, aby uzyskać zupełnie inny wygląd.

Kolekcje Nanis obejmują wyjątkowe rzeźbione kształty, które są precyzyjnie dopasowane do dzisiejszych gustów i wytwarzane tradycyjnymi metodami złotniczymi. Projekty Laury wyróżniają się ponadto charakterystycznym matowym wykończeniem pędzla, które utwardza się w ciągu 10 godzin i nadaje złotej biżuterii Nanis wyjątkowego wykończenia.

Biżuteria luksusowa

Biżuteria klasyczna Chopard, oryginalna biżuteria luksusowa Recarlo, Pasquale Bruni biżuteria luksusowa, oryginalna biżuteria Gucci, stylowa biżuteria Nanis, markowa biżuteria Birks.

Luksusowa biżuteria znanych, światowych marek

Unikalna biżuteria Hulchi Belluni, odkryj biżuterię Ginette NY, unikalna biżuteria marki Enrico Capra, biżuteria damska Casato, klasyczna biżuteria Anna Maria Cammilli, biżuteria srebrna i złota.