Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   6 Przejdź

Kolczyki koła

Kolczyki koła były kiedyś ulubioną biżuterią monarchów, która podkreślała ich status społeczny – dziś są deklaracją pewności siebie, siły i różnorodności. Przedstawiając idealny kształt: okrąg, kolczyki w kształcie koła symbolizują jedność i nieskończoność. Na tej stronie zebraliśmy kolczyki koła ze złota, różowego złota i srebra próby 925 o niespotykanej jakości i kunszcie. Mieszaj i dopasowuj do siebie style kolczyków i podkreśl swoją osobowość i pewność siebie. Kolczyki w kształcie koła — z ozdobnymi kamieniami szlachetnymi, ze srebra czy ze złota — to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ze względu na ich symbolikę i pozytywny przekaz budowania pewności siebie. Wybierając model dopasuj go do swoich potrzeb i gustów. Jest to również ponadczasowy wzór, który nie wyszedł z mody od wieków i zawsze znajdzie swoje miejsce we współczesnych trendach. Kolczyki w kształcie koła dopasujesz zarówno do codziennej jak i bardziej eleganckiej stylizacji. Delikatne małe kolczyki kółka dyskretnie podkreślą elegancki ubiór. Duże, ekstrawaganckie kolczyki w kształcie kół, które potrafią sięgać do ramion. Jest to propozycja bardziej śmiała i bardziej sprawdzi się w mniej oficjalnych, casualowych stylizacjach.

Kolczyki i klipsy od W.KRUK

Kolczyki w kształcie koła, klipsy ze srebra, złote kolczyki, srebrne kolczyki, biżuteria srebrna i złota, stylowe kolczyki od W.KRUK.

Srebrne i złote kolczyki oraz klipsy

Klipsy srebrne W.KRUK, komplety biżuterii od W.KRUK, modowa biżuteria marki Picky Pica, unikalne wisiorki srebrne i złote, naszyjniki ze złota i srebra, modne kolczyki srebrne i złote.