Biżuteria W.KRUK
Zobacz film
Zaprojektowane przez naturę. Stworzone przez W.KRUK.
Tajemnicza, zachwycająca, piękna z natury. Kolekcja autorska Kwiaty Nocy, wykonana została tradycyjną techniką ręcznego malowania kruszcu kolorową emalią. Złotą biżuterię zdobią precyzyjnie osadzone kamienie szlachetne: cytryny, szafiry, rubiny i granaty. Wybrane srebrne elementy kolekcji zdobią pełne blasku cyrkonie.
Biżuteria W.KRUK
Pod osłoną nocy
Tajemnica – to ją kryje w sobie noc. Pod jej osłoną zatrać się w poszukiwaniu skarbów natury, by zatrzymać ich piękno na zawsze. Pełna magii biżuteria z motywem fioletowego bzu idealnie oddaje paletę barw i nieskończoność kształtów zaprojektowanych przez naturę.
Zobacz więcej
Biżuteria W.KRUK
Biżuteria W.KRUK
O świcie
Wraz z promieniami wschodzącego słońca, świat nabiera barw i odsłania drzemiące w nim piękno. Romantyczna biżuteria z motywem kwiatów wiśni i różowego bzu, to symbol rozkwitu piękna, które i Ty możesz obudzić w sobie.
Zobacz więcej
Biżuteria W.KRUK
Biżuteria W.KRUK
W blasku dnia
Wyraziste, soczyste barwy i radość płynąca z drobnych przyjemności – biżuteria z motywem kwiatu i owocu truskawki to symbol czerpania z natury w pełni oraz doświadczania jej piękna każdym zmysłem. Uczucie to utrwala unikatowa biżuteria z kolekcji Kwiaty Nocy W.KRUK.
Zobacz więcej
Biżuteria W.KRUK
Więcej zdjęć i filmów znajdziesz na instagramie
Instagram logo @wkruk1840