Pokaż filtry
Cena
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   7 Przejdź

Pierścionek zaręczynowy

Zaręczyny to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w naszym życiu, którą pamiętamy przez całe nasze życie. Ogromną uwagę do pierścionka nie przywiązują jedynie kobiety, ale także mężczyźni – Panowie wierzą, że odpowiedni pierścionek zaręczynowy oznacza większe szanse na powodzenie w przypadku oświadczyn. Natomiast Panie chcą poczuć się zarówno w tym dniu jak i przez całe życie wyjątkowo z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Ale jaki ma być pierścionek zaręczynowy? Przede wszystkim szlachetny i elegancki. Dlatego wykonuje się go z kruszców najwyżej próby oraz najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Według tradycji pierścionek zaręczynowy powinien mieć przynajmniej jeden kamień, zazwyczaj jest to brylant o szlifie, który wydobywa z niego wszystko co najlepsze – zazwyczaj jest to szlif okrągły, princessa lub serce.


Złote pierścionki zaręczynowe – jaki kolor złota?
Jeśli chcesz podarować swojej wybrance wyjątkowy oraz oryginalny pierścionek zaręczynowy, sklep jubilerski W.KRUK otwiera szeroki wachlarz możliwości. Da Ci to możliwość dopasowania pierścionka zaręczynowego do gustu partnerki – nasza oferta posiada aż 3 kolory złota, czyli: złote pierścionki zaręczynowe – czyli te w klasycznym żółtym złocie, pierścionki zaręczynowe białe złoto oraz pierścionki zaręczynowe w różowym złocie. Dzięki temu bez najmniejszego problemu stworzysz idealne połączenie w postaci ulubionego kruszcu oraz idealnego kamienia szlachetnego. Chociaż może wydawać się, że to właśnie kamień szlachetny gra w pierścionku główną rolę, należy pamiętać, że przemyślanie wybrany kolor złota dopełni całość tak, że ten pierścionek stanie się pewnym rodzajem historii miłosnej.
Różowe złoto zawróci w głowie Twojej partnerce, to zdecydowanie wyjątkowy wybór. Chociaż żółte złoto stworzy bez dwóch zdań klasyczny pierścionek zaręczynowy to nieskazitelna biel, czy delikatny róż wyrazi niesłychane piękno. A nie wszystkie kobiety pragną klasyki, niektóre kochają unikalność i nieprzeciętność!


Unikatowe kolekcje pierścionków zaręczynowych
Manufaktura W.KRUK ma w swoich szeregach mistrzów jubilerstwa, ich kunszt możemy podziwiać w unikatowych kolekcjach pierścionków zaręczynowych, które perfekcyjnie podkreślą magię chwili podczas proszenia kobiety o rękę. Wybieraj spośród nich dowolnie i zatrać się w nieskazitelnym blaskiem kamieni szlachetnych oraz kruszcu wysokiej jakości. Zobacz i wybierz pierścionek idealny pierścionek zaręczynowy, który najlepiej podkreśli wyjątkowość Twojej wybranki serca!


Pierścionek zaręczynowy Jedyny
To ikona W.KRUK, kwintesencja ponadczasowej klasyki i najpiękniejszy symbol miłości. Jeśli chcesz, by Twoja kobieta poczuła się wyjątkowo, wybierz pierścionek Jedyny. Najszlachetniejszy z kruszców ma elegancką oprawę – jego sześcioramienna korona przeznaczona jest wyłącznie dla brylantów, które są osadzane przez najlepszych jubilerów w manufakturze W.KRUK.


Pierścionek zaręczynowy Szczęśliwy
Pierścionek zaręczynowy złoty z brylantem od W.KRUK naprawdę przynosi szczęście! Korona tego zaręczynowego pierścionka składa się z czterech złotych ramion, które nawiązują do motywu czterolistnej koniczyny. Osadzony między nimi brylant stanowi symbol jedynej, szczęśliwej i najtrwalszej miłości – dlatego pierścionek Szczęśliwy to duet najpiękniejszych rzeczy w naszym życiu.


Pierścionek zaręczynowy Romantyczny
To subtelna propozycja dla kobiety, która jest obdarzona naturalnym wdziękiem i wyczuciem stylu. Białe złoto zostało rozświetlone diamentem o okrągłym szlifie brylantowym. Jednak całe piękno pierścionka zaręczynowego tkwi w detalach – korona podtrzymująca kamień układa się w kształt przypominający delikatne kwiatki lilii. Właśnie dlatego pierścionek Romantyczny doskonale podkreśli urodę właścicielki.


Pierścionek zaręczynowy Królewski
Sekretem piękna tego pierścionka W.KRUK jest niezwykle rzadko spotykany, kwadratowy szlif Asscher, który poświęcił triumfy w pierwszych dekadach ubiegłego wieku. Słynny szlif został opracowany na zlecenie angielskiej rodziny królewskiej. Pierścionek Królewski może również pochwalić się koroną nawiązującą do stylu Art Deco.


Pierścionek zaręczynowy Doskonały
Pierścionki z kolekcji Doskonały są piękne i prawdziwe, choć stworzone przez człowieka. Białe, niebieskie oraz różowe diamenty New Diamond by W.KRUK zachwycają czystością wysokiej klasy i barwą najbardziej pożądanych kamieni jubilerskich świata. To wyraz uwielbienia piękna i hołd dla perfekcji – aby to podkreślić, diament został osadzony w najbardziej doskonałej figurze jaką jest koło. Ten pierścionek posiada wiele wersji kolorystycznych, jednak największą popularnością cieszy się pierścionek białe złoto z niebieskim kamieniem, pierścionek białe złoto z różowym kamieniem oraz klasyczny pierścionek złoty z różowym kamieniem.


Pierścionek zaręczynowy Wieczny
To kolekcja dla osób, które interesuje klasyczny pierścionek zaręczynowy złoty z brylantem ale marzą o odrobinie ekstrawagancji. Wszak brylantów nigdy dość! Trzy kamienie szlachetne ułożone blisko siebie symbolizują wspólną drogę zakochanych przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. To kwintesencja najpiękniejszego z uczuć uchwycona w ponadczasowym symbolu miłości. Jeżeli nie wiesz jaki kolor złota byłby najlepszy, sięgnij po pierścionek zaręczynowy bicolor.


Pierścionek zaręczynowy Tajemniczy
Miłość ma wiele barw, dlatego manufaktura W.KRUK podjęła wiele starań, by zadbać o jak najbardziej szeroki wybór pierścionków zaręczynowych. Naturalny diament o głębokiej czarnej barwie to unikat pod każdym względem. Czarny diament to niezwykle trudny w obsłudze kamień szlachetny – każdy egzemplarz posiada swoje odrębne cechy.


Pierścionek zaręczynowy Niezwykły
Ta kolekcja to synonim klasyki, której pragnie wiele kobiet – pierścionek zaręczynowy złoty z diamentem to nadal ideał dla wielu nowoczesnych kobiet. Szlif wykorzystany w tym pierścionku to jeden z najbardziej popularniejszych szlifów diamentów na całym świecie, naturalny diament wpisany w kwadrat daje niepowtarzalny efekt, który podbije każde serce.