Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   9 Przejdź

Biżuteria - Na 50 rocznicę ślubu

Pięćdziesiąta rocznica ślubu to niezwykle wzruszający moment nie tylko dla pary, która potrafiła wytrwać w związku tyle lat, ale także dla całej rodziny. Ten dzień zwykle jest wielkim świętem, które należy obchodzić hucznie, jeśli tylko pozwalają na to okoliczności. W rocznicę ślubu małżonkowie obdarowują się prezentami, które warto spersonalizować, tak aby na ich widok nawet po kilku latach pojawiała się łezka wzruszenia.

Jeśli wybierasz prezent dla żony lub męża z tej właśnie okazji, jeśli pomagasz rodzicom lub dziadkom w wyborze najlepszego podarunku, pamiętaj, że musi mieć on także wartość sentymentalną. Wśród biżuterii z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego – coś, co zawsze będzie budzić miłe wspomnienia. W końcu pięćdziesiąta rocznica ślubu niestety nie przydarza się każdemu, dlatego trzeba zadbać, aby prezent wręczony współmałżonkowi był tak samo wyjątkowy jak obchodzone święto.

Prezent dla żony na 50. rocznicę ślubu

Pięćdziesiąta rocznica ślubu wymaga należytej oprawy. Idealnym wyborem będzie pierścionek z brylantem lub z cyrkoniami, który cudownie ozdobi dłoń. Pierścionek ten powinien mieć wygrawerowaną na obrączce pamiątkową datę, bo to właśnie sprawi, że będzie miał znacznie większą wartość sentymentalną.

Bardzo dobrym podarunkiem na tak wielką okazję jest komplet biżuterii, który zwykle obejmuje naszyjnik i kolczyki. Perły w ulubionym odcieniu będą najlepiej zdobić taką biżuterię. Dodadzą jej szyku i elegancji, a także świetnie dopełnią odświętne stylizacje.

Dobrym wyborem są także broszki, które starsze panie często uwielbiają nosić do niemal każdego stroju. Trzeba przyznać, że wiele z nich jest pięknych i ciekawych, co świetnie urozmaica niejedną kreację.

Prezent dla niego

Z okazji pięćdziesiątej rocznicy ślubu warto podarować mężowi eleganckie i wyrafinowane spinki do mankietów koszuli – ukochany z pewnością je doceni. Doskonałym wyborem jest także stylowy zegarek na rękę albo z dewizką. Na kopercie zegarka warto wygrawerować pamiątkowy napis.

rocznica ślubu, prezent, biżuteria