Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   9 Przejdź

Biżuteria - Na 50 urodziny

Kobieta, która kończy 50 lat, najczęściej ma sprecyzowany gust i świetnie wie, co sprawia jej przyjemność. Zwykle ma uporządkowane wszystkie dziedziny swojego życia, a można to dojrzeć nawet w jej szkatułce na biżuterię, w której królują precjoza wykonane ze szlachetnych kruszców i pięknych kamieni. Jednak 50. urodziny to doskonała okazja, aby w tej szkatułce znalazło się coś nowego.

Biżuteria dla pięćdziesięcioletniej damy może przybierać różne formy. Świetnie sprawdza się ta z jasnymi kamieniami, bo ich blask znakomicie rozświetla cerę. Z kolei ciemne, głębokie kolory dodają elegancji. Baczną uwagę należy zwrócić na szlachetny metal i jego kolor. Dziś równie popularne jest tradycyjne złoto w kolorze żółtym, jak i to subtelne, białe. Z kolei elementy biżuterii, w których połączono obydwa te kolory, są niezwykle interesujące i niebanalne. Wybierając prezent na urodziny dla kobiety, która kończy pięćdziesiąt lat, warto zastanowić się, co tak naprawdę jej się podoba i jaki jest jej ulubiony styl.

Idealny prezent na urodziny

Każda biżuteria, którą wybiera się na prezent, musi wyglądać elegancko, a wszystkie materiały użyte do jej wykonania powinny się cechować szlachetnością. 50. urodziny to już nie czas na namiastki. Każda kobieta w tym wieku będzie zadowolona z prezentu w formie łańcuszka z wisiorkiem dostosowanym do jej upodobań. Jedne panie ucieszą się z ozdoby o charakterze minimalistycznym, inne oczekują biżuterii zdobionej kamieniami czy też niecodziennymi szlifami. Zawsze dobrym wyborem są też eleganckie bransolety lub tak modne ostatnio broszki.

Pięćdziesięciolatce najbliższej sercu warto podarować pierścionek z ulubionym kamieniem, wykonany w stylu preferowanym przez jubilatkę.

Zegarek na urodziny

Doskonałym prezentem na pięćdziesiąte urodziny jest także zegarek. Dziś docenia się go nie tylko ze względu na to, że wskazuje czas. Jest on także elementem doskonale dopełniającym wiele stylizacji, i to zarówno tych codziennych, jak i wieczorowych, w zależności od stylu, w jakim został wykonany.

prezent, urodziny, biżuteria