Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   6 Przejdź

Biżuteria - Na chrzest dla chłopca

Chrzest dziecka to wielkie wydarzenie w jego życiu, choć zwykle nie zdaje ono sobie z tego sprawy. Rodzice organizują uroczystość z wielką dbałością, tak aby kiedyś opowiedzieć i pokazać maluchowi, jak wyglądał ten wielki dzień. Chrzestni i inni zaproszeni goście chcą podarować dziecku najpiękniejszy prezent, który będzie dla niego pamiątką na całe życie, a jednocześnie będzie mógł mu towarzyszyć na co dzień. Niezmiennie dobrym wyborem jest tradycyjny zegarek i biżuteria.

Zegarek jako prezent na chrzest dla chłopca

Tradycyjne zegarki cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Dziś nie tylko wskazują godzinę, przede wszystkim bowiem stały się ważnymi elementami stylizacji. Ponadczasowe modele zegarków zawsze świetnie prezentują się na męskich rękach. Prezent w formie zegarka z pewnością doceni każdy malec, gdy nieco podrośnie. Na kopercie można wygrawerować okazjonalny napis, który przypominać będzie o ważnym wydarzeniu z dzieciństwa. Zegarek otrzymany jako prezent na chrzest może towarzyszyć dorosłemu mężczyźnie i z pewnością będzie miał dla niego ogromną wartość sentymentalną.

Biżuteria dla chłopca na chrzest

Łańcuszki z medalikami i krzyżykami to klasyczny prezent na chrzest dla chłopca. Niewielki łańcuszek z maleńką, delikatną przywieszką będzie doskonałą pamiątką, którą można schować i powracać do niej okazjonalnie. Można także zdecydować się na łańcuszek i krzyżyk lub medalik, który chłopiec będzie mógł nosić na co dzień także w dorosłym życiu. To wielka radość podarować prezent chętnie używany przez obdarowanego wiele lat później.

Coraz większą popularnością cieszą się także bransolety w formie łańcuszków z podłużną blaszką, która jest idealnym miejscem do wykonania grawerowanego napisu, chociażby zawierającego imię chłopca i datę chrztu.

Dziś dużym powodzeniem cieszy się nie tylko biżuteria z tradycyjnego żółtego złota. Coraz chętniej wybierana jest również ta ze złota w kolorze białym, a także wykonana ze srebra.

chrzest, prezent, zegarek