Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   9 Przejdź

Biżuteria - Na rocznicę

Wstępując w związek małżeński, nie od razu wszyscy zdają sobie sprawę, jak ważna w przyszłości będzie dla nich data, w której odbył się ślub. Ten właśnie dzień co roku obchodzony jest jak wielkie święto. Rocznica ślubu to także okazja do obdarowania się prezentami. Czasami wybór odpowiedniego podarunku nastręcza pewnych trudności, bo nie jest łatwo podjąć decyzję, gdy chce się sprawić jak największą przyjemność wybrance lub wybrankowi swojego serca.

Zazwyczaj prezent na rocznicę ślubu staje się wyjątkową pamiątką, więc najlepiej, gdy jest to przedmiot osobisty, który może towarzyszyć żonie lub mężowi przez wiele lat. Najlepszym wyborem jest bezsprzecznie biżuteria, bo cudowne precjoza kochają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. I choć wydaje się, że łatwiej jest wybrać prezent dla kobiety, w praktyce to jednak panie mają przed sobą łatwiejsze zadanie, kupując prezent dla męża.

Kolczyki, pierścionki, wisiorki – dla niej

Już Marilyn Monroe śpiewała, że najlepszym przyjacielem kobiety są brylanty. Biżuteria z brylantami zawsze wywołuje uśmiech na kobiecych twarzach. Nie ma się co dziwić, bo to królewskie kamienie, których czar dostrzega nawet ten, dla kogo biżuteria to zwykłe błyskotki – a okazja, jaką jest rocznica ślubu, wymaga odpowiedniej oprawy. Ci, którzy wolą skromniejsze podarunki, śmiało mogą zdecydować się na cyrkonie, bo te subtelne kamienie zdobiące kolczyki czy naszyjniki przepięknie rozświetlają całą twarz, dodając jej młodzieńczego blasku.

Z kolei pierścionek od lat stanowi symbol głębokiego uczucia i oddania, dlatego z reguły jako podarunek wybierany jest na okrągłe rocznice ślubu.

Spinki, zegarki, łańcuszki – dla niego

Eleganccy panowie z pewnością ucieszą się, otrzymując prezent w formie spinki do krawata lub spinek do mankietów. Te wykonane ze złota lub srebra, czasami ozdabiane kamieniami, zdecydowanie podkreślają szyk i czar, jaki roztacza wokół siebie mężczyzna. Podobnie jest z dobrymi zegarkami, które budują prestiż szczególnie w środowisku zawodowym.

Panowie preferujący na co dzień mniej zobowiązujące stylizacje będą zadowoleni z gustownego łańcuszka na szyję lub bransolety w formie łańcuszka ze specjalnym elementem, na którym można wygrawerować jakiś miły napis.

rocznica, ślub, prezent, okazja, biżuteria