Rolex i US Open | Rolex w W.Kruk Polska
Opublikowano dnia 22/08/2023

ROLEX I US OPEN

US Open jest ostatnim turniejem Wielkiego Szlema® w sezonie tenisowym. Marka Rolex – jeden z głównych partnerów dyscyplin sportowych na całym świecie – jest związana z tym wydarzeniem od 2018 roku.

Jako kluczowy partner tenisa marka Rolex jest Oficjalnym Chronometrażystą US Open od 2018 roku.

Ten zainaugurowany w 1881 roku turniej od 1978 roku rozgrywany jest na twardej nawierzchni Flushing Meadows w Nowym Jorku. W imponującym kompleksie 17 kortów znajduje się największy na świecie Arthur Ashe Stadium liczący ponad 23 500 miejsc siedzących.

ROLEX I US OPEN W.KRUK Polska

FUZJA ENERGII

US Open znany jest z elektryzującej atmosfery, odzwierciedlającej Nowy Jork  „miasto, które nigdy nie śpi”. Podczas tego żywiołowego, dynamicznego wydarzenia akcja toczy się nie tylko na korcie Narodowego Centrum Tenisowego USTA Billie Jean King, ale również na trybunach, na których widzowie nie boją się głośno wyrażać swoich emocji. Podczas meczów energie kibiców, kortów i miasta łączą się ze sobą, pobudzając zawodników do gry.

ROLEX I US OPEN W.KRUK Polska
ROLEX I US OPEN W.KRUK Polska
ROLEX I US OPEN W.KRUK Polska
ROLEX I US OPEN W.KRUK Polska
ROLEX I US OPEN W.KRUK Polska

ROLEX I TENIS: PARTNERZY OD PONAD 40 LAT

Odkąd Rolex został partnerem Wimbledonu w 1978 roku, marka utrzymuje ze światem tenisa szczególną relację, opartą na wspólnych wartościach: nieustannym poszukiwaniu doskonałości, pasji do precyzji i innowacji, elegancji ruchu, niestrudzonym wysiłku, szacunku dla tradycji i stałym dążeniu do przekraczania granic.

ROLEX I US OPEN W.KRUK Polska

Odwiedź nas i poznaj model Datejust

Jako oficjalny sprzedawca detaliczny jesteśmy jedynymi, którzy mogą sprzedawać zegarki Rolex. Dzięki niezbędnym umiejętnościom i wiedzy technicznej pomożemy Ci dokonać wyboru na całe życie.

Rolex w W.KRUK Polska