Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Asortyment
  • Pierścionek (22)
Rabat %
%
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Biżuteria Męska - asortyment pierscionek

Biżuteria męska to zbiór elementów ozdobnych noszonych przez panów. Możemy zaliczyć do niej bransolety, łańcuszki, pierścienie, sygnety, kolczyki czy spinki do mankietów i krawatów.

Biżuteria dla mężczyzn jest różnorodna – zarówno pod względem formy, jak i kruszców oraz kamieni użytych w charakterze zdobień.

Dużą popularnością cieszą się bransolety – z łańcuszków, ze specjalnymi blaszkami, na których można wygrawerować okolicznościowe napisy. Na uwagę zasługują też bransolety wykonane ze skóry, z ozdobnymi elementami stworzonymi ze srebra lub złota.

Innym często wybieranym produktem są męskie łańcuszki na szyję. Mogą być delikatne lub masywniejsze, a coraz częściej towarzyszą im naszyjniki w formie chokerów z kamieniami, będącymi swoistymi talizmanami, np. z bursztynami, topazami czy agatami.

Panowie coraz śmielej decydują się też na kolczyki srebrne lub złote, które zdobią ich uszy. Dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się męskie pierścionki i sygnety.

Biżuteria męska

Męska biżuteria — bransoletki, kolczyki dla mężczyzn, stylowe męskie naszyjniki, srebrne i złote męskie sygnety oraz pierścionki, unikalne spinki do koszuli, oryginalne męskie wisiorki.

Prezent dla mężczyzny

Srebrna biżuteria męska, stalowa biżuteria męska, złota biżuteria męska, luksusowe zegarki od W.KRUK, szwajcarskie zegarki, zegarki złote i pozłacane.