Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   3 Przejdź

GUCCI

W 1972 roku Gucci stał się jednym z pierwszych domów mody, które wkroczyły do branży zegarkowej, tworząc kultowe i odnoszące sukcesy modele, które łączą współczesny duch i tradycję, innowacyjność i rzemiosło, modę i elegancję. Następnie w 1997 roku marka prezentuje linię biżuterii srebrnej, a następnie kolekcje biżuterii wykonanej z 18-karatowego złota. Nowa, współczesna wizja przedstawiona przez dyrektora kreatywnego Alessandro Michele w pełni obejmuje kody stylistyczne współczesnego ducha Maison, znanego na całym świecie jako wpływowa i innowacyjna marka, potwierdzając, że Gucci jest jedną z najbardziej poszukiwanych luksusowych marek oraz niekwestionowanym symbolem współczesnego stylu XXI wieku. Zegarki i biżuteria są produkowane przez doświadczonych rzemieślników Gucci: zegarmistrzowie pracują w laboratoriach Gucci w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii, a złotnicy tworzą wspaniałe dzieła we Włoszech. Wszystkie elementy prezentują ikony Gucci, łącząc wysokiej jakości materiały z niepowtarzalną estetyką Gucci.

Założona w 1921 roku przez Guccio Gucciego, w latach 70-tych marka rozszerza swoją linię produktów o zegarki Swiss Made, następnie w 1997 roku o włoską biżuterię srebrną, a w 1999 roku o kolekcję drogocennych klejnotów. Z biegiem czasu asortyment biżuterii poszerzył się o dzisiejsze niezwykłe komplety biżuterii wykonywane na zamówienie, które stanowią szczyt innowacyjnej kreatywności i nienagannego kunsztu. Projekt biżuterii Gucci jest wyrafinowanym wyrazem ekskluzywnego, nowoczesnego włoskiego stylu, eleganckiego i efektownego, z kultowymi wzorami, takimi jak motyw pszczoły lub monogramy „GG”. W swoim najbardziej luksusowym wyrazie biżuteria Gucci jest ozdobiona drogocennymi kamieniami: rubinami, szafirami czy diamentami. Diamenty są zawsze certyfikowane przez Kimberley.

Luksusowa biżuteria srebrna i złota

Biżuteria ze srebra i złota, Anna Maria Cammilli luksusowa biżuteria dla kobiet, biżuteria klasyczna Casato, oryginalna biżuteria Enrico Capra, poznaj biżuterię Ginette NY, klasyczna i piękna biżuteria Chopard.

Biżuteria luksusowa znanych marek

Stylowa i luksusowa biżuteria Birks, Nanis piękna włoska biżuteria luksusowa, Gucci piękna biżuteria modowa, unikalne wzory biżuterii Pasquale Bruni, klasyczne wzory biżuterii luksusowej Recarlo, Hulchi Belluni biżuteria modna.