Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   46 Przejdź

Kolczyki złote

Kolczyki złote

Kolczyki nie od dziś uznawane są za symbol klasy i elegancji – wszystko za sprawą kruszca, z jakiego zostały wykonane, a który nieodłącznie kojarzy się z luksusem i wyrafinowaniem. Ten rodzaj biżuterii – zarówno w wersji z żółtego, jak i białego złota – potrafi wywrzeć ogromne wrażenie.


Poznaj dopasowaną do swoich potrzeb, bogatą ofertę marki W.KRUK – postaw na ponadczasowe, żółte złoto kolczyków, które fantastycznie rozświetla cerę. W ofercie znajdziesz też geometryczne kształty – uwydatniające atuty zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych stylizacji. Złote kolczyki z powodzeniem połączymy dziś z biżuterią z innych kruszców – na przykład srebra czy platyny.


Kolczyki złote stanowią interesującą propozycję prezentu na wyjątkowe okazje, a ich modne wzory i eleganckie wykończenie sprawiają, że wiele kobiet stawia na ten rodzaj biżuterii nie tylko od święta. Modne kolczyki ze złota od W.KRUK to coś więcej niż biżuteria – to podkreślenie wyjątkowości chwili i okazji, dzięki któremu wspomnienia pozostają z nami na dłużej!