Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   6 Przejdź

Biżuteria - Na chrzest dla dziewczynki

Pojawienie się nowego członka rodziny i jego chrzest to wielkie wydarzenia, które zmieniają całe życie. Rodzice, chrzestni i przyjaciele zastanawiają się, jaki prezent na chrzest najbardziej ucieszyłby bohaterkę lub bohatera tej uroczystości. Dla dziewczynek możliwości jest bardzo wiele, ale te tradycyjne formy podarunków nadal są najpopularniejsze. Biżuteria zawsze jest dobrym wyborem, warto więc zastanowić się nad kruszcem, z którego ma być wykonana, oraz nad jej formą.

Biżuteria z żółtego złota to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Coraz częściej jednak jako prezent na chrzest wybierana jest biżuteria ze złota białego albo ta wykonana ze srebra. Mało tego, medaliki i krzyżyki z elementami platynowymi cieszą się stale rosnącą popularnością. Kruszec warto wybrać w zależności od własnych upodobań, bo maluszek z pewnością nie ma ich jeszcze sprecyzowanych.

Biżuteria dla dziewczynki – prezent na chrzest w tradycyjnej formie

Najczęściej wybierane są łańcuszki, którym towarzyszą medaliki i krzyżyki. Czasami wybierane są niewielkie formy, niezwykle delikatne łańcuszki, które mają raczej stanowić pamiątkę chrztu niż codzienną ozdobę. Dziewczynka zawsze będzie mogła sięgnąć po taki prezent i miło wspomnieć osobę, od której go otrzymała.

Warto także pomyśleć o łańcuszku z medalikiem lub krzyżykiem, który będzie mógł być używany przez całe życie. Miło pomyśleć, że dziewczynce, a potem dorosłej kobiecie taki prezent będzie towarzyszył na co dzień.

Inne formy biżuterii jako prezent na chrzest

Dziewczynki i kobiety kochają pierścionki oraz kolczyki. Coraz częściej prezent na chrzest ma właśnie taką formę. Na pierścionku można wygrawerować imię dziewczynki i datę chrztu. Taki podarunek nie tylko będzie mógł znajdować się na palcu każdego dnia, ale także będzie miał ogromną wartość sentymentalną. Podobnie jest z kolczykami, bo choć mała dziewczynka najczęściej nie ma jeszcze dziurek w uszkach, to najprawdopodobniej szybko poprosi o to rodziców. Kolczyki otrzymane na chrzcie będą mogły towarzyszyć jej każdego dnia.

Biżuteria dziecięca ze srebra i złota

Biżuteria dziecięca ze srebra, zawieszki do bransoletek beads i charms, łańcuszki do wisiorków srebrnych i złotych, wisiorki dla dziecka, kolczyki dla dziewczynki, biżuteria dla dziecka z cyrkonią.

Biżuteria dla dziecka na prezent

Modne wisiorki srebrne i złote, klasyczna biżuteria z brylantami, unikalna biżuteria ozdobiona cyrkonią, pamiątka na komunię, biżuteria, klipsy zamiast kolczyków, stylowe i lekkie celebrytki.