Rolex w WKRUK Polska - Złoto
Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, żółte złoto - M126718grnr-0001 W.Kruk Polska
Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, żółte złoto - M126718grnr-0001 W.Kruk Polska

Rolex
GMT-Master II
Oyster, 40 mm, żółte złoto
M126718grnr-0001

Cena 41 000 €
Dostępność modelu
Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, żółte złoto - M126718grnr-0001 W.Kruk Polska
Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, żółte złoto - M126718grnr-0001 W.Kruk Polska
Skontaktuj się z nami
  • REFERENCJA 126718GRNR
  • KOPERTA Oyster, 40 mm, żółte złoto
  • PIERŚCIEŃ Dwukierunkowy, obrotowy pierścień z 24-godzinną skalą. Dwukolorowa, szaro-czarna ceramiczna wkładka pierścienia Cerachrom z odlanymi cyframi i stopniami
  • WODOSZCZELNOŚĆ Wodoszczelność do 100 metrów / 330 stóp
  • MECHANIZM Perpetual, automatyczny, z funkcją GMT
  • KALIBER 3285, Manufaktura Rolex
  • REZERWA CHODU Około 70 godzin
  • BRANSOLETA Jubilee, ogniwa pięcioelementowe
  • TARCZA Kolor czarny
  • CERTYFIKATY Superlative Chronometer (COSC + wewnętrzna certyfikacja firmy Rolex po umieszczeniu mechanizmu w kopercie)
Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, żółte złoto - M126718grnr-0001 W.Kruk Polska
obrotowy pierścień z 24-godzinną skalą
czarna tarcza
18-karatowe żółte złoto
Rolex w W.KRUK Polska
Dostępność modelu
Wszystkie zegarki Rolex są składane ręcznie z najwyższą troską, by móc zapewnić ich wyjątkową jakość. Tak wysokie standardy w oczywisty sposób ograniczają możliwości produkcyjne firmy Rolex, a popularność zegarków Rolex je przerasta.
W rezultacie dostępność niektórych modeli może być ograniczona. Nowe zegarki Rolex są sprzedawane wyłącznie przez Oficjalnych Sprzedawców Rolex, którzy otrzymują regularne dostawy oraz indywidualnie zarządzają kolejnością sprzedaży zegarków oraz obsługą klienta.
‭W. KRUK‬ z dumą należy do światowej sieci oficjalnych dystrybutorów marki Rolex i jest w stanie udzielić wszelkich informacji dot. dostępności zegarków Rolex.

JAK USTAWIĆ ZEGAREK GMT-MASTER II

Będące synonimem doskonałości i niezawodności zegarki Rolex są przeznaczone do codziennego użytkowania i – w zależności od modelu – doskonale nadają się do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów i innych aktywności. Projektowane z myślą o trwałości, odznaczają się wyjątkowym, ponadczasowym wyglądem. Oyster Perpetual GMT-Master II jest zegarkiem idealnym do przemierzania świata wzdłuż i wszerz. Poznaj jego charakterystykę i dowiedz się, jak ustawić datę i obie strefy czasowe, oglądając ten film.

Pozwalając użytkownikowi na śledzenie postępu czasu w innej strefie czasowej, GMT‑Master II podkreśla naszą relację ze światem. Teraz jest dostępny w dwóch wersjach – z 18-karatowego żółtego złota oraz w wersji żółty Rolesor – z wkładką pierścienia Cerachrom z czarnej i szarej ceramiki, zupełnie nowym zestawieniu kolorystycznym. Dobór materiałów i precyzja wykończenia, które razem ukazują zegarek w najlepszym świetle, świadczą o jego najwyższym kunszcie. Harmonijny kontrast pomiędzy lśniącym złotem bransolety Jubilee a dwukolorowym pierścieniem o ciemnych, stonowanych odcieniach przywołuje na myśl wędrówkę słońca oraz przemienność dnia i nocy.

ROLEX GMT MASTER II w W.Kruk Polska
Rolex GMT-Master II

Podkreślenie naszej relacji ze światem

Kontakt

Prosimy o wskazanie preferowanego sposobu kontaktu – skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków. Więcej informacji w Polityce prywatności.


* Pola wymagane
(*) Konieczne jest uzupełnienie przynajmniej jednego z pól