Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Zegarki Rolex

Rolex

ROLEX – jedna z najbardziej prestiżowych i znanych marek światowych, synonim jakości i niedoścignionej szwajcarskiej precyzji. W trakcie swojej przeszło 100-letniej historii ROLEX wielokrotnie udowadniał, że jego pozycja lidera w branży zegarmistrzowskiej jest w pełni zasłużona.

Rolex to promotor innowacyjnych rozwiązań, takich jak koncepcja koperty Oyster, zastosowanie w produkcji wyjątkowego w branży zegarmistrzowskiej stopu stali 904L oraz najwyższe standardy jakości produkowanych mechanizmów, których jakość poświadczona jest certyfikatami COSC.

Zegarki Rolex Sklep

Zegarki Rolex

W.KRUK jest oficjalnym przedstawicielem marki ROLEX w Polsce od 2004 roku. ROLEX, który jest symbolem precyzji, elegancji i potęgi, sam wybiera swoich partnerów biznesowych na całym świecie oraz wiąże się wyłącznie z rzetelnymi markami na danym rynku.

Kultowe modele jak: Explorer, DeepSea, Submariner, GMT II i Daytona stanowią obowiązkowe pozycje dla każdego miłośnika zegarków.