BIŻUTERIA LUKSUSOWA

Odkryj kolekcje najcenniejszej biżuterii W.KRUK oraz
selekcję renomowanych marek i manufaktur
jubilerskich z całego świata

Biżuteria białe kruki W.KRUK

Wybierz markę biżuterii

Biżuteria światowych manufaktur

Chopard to jedna z najstarszych marek tworzących luksusową biżuterię oraz zegarki. Marka łączy 157-letnie dziedzictwo z fantazyjnymi i świeżymi pomysłami. Kultową kolekcję Happy Diamonds charakteryzują diamenty, które swobodnie „tańczą” pomiędzy taflami szafirowego szkła. Podstawową zasadą w tworzeniu biżuterii jest dbałość o każdy szczegół oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów.
Kolekcja Chopard
Pomellato od 1967 roku prezentuje wyjątkowe projekty ręcznie tworzonej, włoskiej biżuterii. Marka ta słynie z kolorowych kamieni szlachetnych pozyskiwanych w najdalszych zakątkach świata oraz niekonwencjonalnego wzornictwa. Jej manufaktura powstała w Mediolanie i od lat stanowi przykład wyrazistego jubilerstwa. We włoskim atelier marki kolekcje są wytwarzane przez doświadczonych jubilerów i złotników. Dziś siłą Pomellato są różnorodne projekty i wszechstronne podejście do kruszców, które pokochały kobiety z całego świata.
Birks Bijoux to kanadyjska ikona jubilerstwa,
której początek dała brytyjska rodzina mieszkająca
w Montrealu. Wszystko zaczęło się od marzenia jednego człowieka i przerodziło się w wyjątkową markę, która jest symbolem luksusu oraz narodowym skarbem Kanady. Inspirowane naturą projekty towarzyszą każdej radosnej chwili w życiu i odzwierciedlają pewność siebie, optymizm oraz promienność noszących je kobiet.
Kolekcja Birks
Unikalny styl i wzornictwo oraz wyjątkowe połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną kreatywnością
to przepis włoskiej marki Marco Bicego na elegancką biżuterię, która towarzyszy kobietom w każdej chwili ich życia. Inspirowane organicznymi formami natury, pięknem 18-karatowego żółtego złota i drogocennymi kolorowymi kamieniami szlachetnymi małe dzieła sztuki biżuteryjnej powstają we włoskim atelier w Trissino.
Biżuteria Marco Bicego
Pasquale Bruni, włoska marka biżuteryjna, od ponad 50 lat prezentuje niezwykłe wzory oraz rzemiosło
w wyjątkowych projektach. Każda kolekcja jest tworzona ręcznie, a kamienie szlachetne i złoto są dobierane tak, aby każda sztuka była unikalna. Firma została założona przez Pasquale Bruni, a od 2001 roku część kreatywna jest kierowana przez jego córkę, Eugenię,
która odziedziczyła zamiłowanie do detali oraz talent złotniczy.
Biżuteria Pasquale Bruni
Hulchi Belluni to słynna belgijska marka biżuterii pochodząca z Antwerpii, kolebki diamentów. Kultowe bransoletki z kolekcji Tresore znane są kobietom na całym świecie. Unikatowa biżuteria reprezentuje różnorodność w klasycznych i nowoczesnych kolekcjach, które zawsze wybiegają naprzeciw światowym trendom. Kolekcje wyróżnia niepowtarzalny styl oraz eleganckie wykończenie dopasowane do każdego gustu i na każdą okazję.
Biżuteria Hulchi Belluni
Carlo Re stworzył markę Recarlo w 1967 roku
w szlachetnym regionie Piemontu. Kolekcje biżuterii Recarlo z naturalnych diamentów i białego złota urzeczywistniają marzenie o miłości, stając się trwałymi symbolami najważniejszych chwil w życiu: zaręczyn, ślubu, narodzin czy czystej przyjemności korzystania
z ponadczasowego luksusu. Świat Recarlo jest przepełniony pasją, autentycznością, kreatywnością, włoskim designem i miłością.
Biżuteria Recarlo
Pragnąc na nowo zinterpretować tradycyjną biżuterię Laura Bicego wspólnie z mężem założyła markę Nanis Italian Jewels. Kultowym i jednocześnie najbardziej rozpoznawanym elementem marki są charakterystyczne złote kule, z których powstają m.in. 18- karatowe oprawione diamentami naszyjniki, kolczyki i bransoletki. W kolekcjach znajdziemy również biżuterię wykonaną
z kamieni szlachetnych takich jak turmaliny, topazy
czy mleczne akwamaryny.
Kolekcja Nanis
Marka Gucci została założona w 1921 roku we Florencji we Włoszech. Jest jednym z wiodących brandów luksusowych na świecie. Gucci z ponad stuletnią tradycją nadal na nowo definiuje luksus i modę, jednocześnie celebrując kreatywność, włoskie rzemiosło i innowacje pod kierownictwem prezesa i dyrektora generalnego Jean-François Palusa oraz dyrektora kreatywnego Sabato De Sarno. Gucci jest częścią globalnej luksusowej grupy Kering, która zarządza renomowanymi domami mody, galanterii skórzanej, biżuterii i okularów.
Biżuteria Gucci
Anna Maria Cammilli to marka artystycznej biżuterii założona przez malarkę i rzeźbiarkę we Florencji w latach 80-tych XX wieku. W wyjątkowych kolekcjach marki odnajdziemy piękne, renesansowe wzory, jak i miłość do natury. Znakiem rozpoznawczym biżuterii marki jest specjalne wykończenie, nazywane “Shine and Matt”. Błysk, a jednocześnie jedwabista i nieco chropowata powierzchnia z matowym wykończeniem pozwala wydobyć z biżuterii głębię i trójwymiarowe kształty.
Biżuteria Cammilli
ENRICO CAPRA to marka biżuterii, która łączy nowoczesne wzory i szlachetne materiały. Kobieca osobowość jest w centrum uwagi, zaś biżuteria ma podkreślić jej piękno i osobowość. Kolekcje są tworzone we Włoszech, pełne inspiracji naturą, sztuką i designem. Marka ENRICO CAPRA to wyrafinowana mieszanka tradycji i innowacyjności w biżuterii.
Biżuteria Enrico Capra
Ginette NY stanowi unikalne DNA w świecie współczesnej biżuterii. Marka stworzona jest dla silnych kobiet, świadomych swojej mocy i unikatowości. Projektantka Frédérique Dessemond wykreowała świat, w którym kobiety mogą tworzyć własną nowoczesność. Ginette NY to czyste materiały i naturalne kamienie, luksus prostoty, czystość form. Kolekcje są odzwierciedleniem unikatowego wyrazu artystycznego. Połączenie między biżuterią a skórą, niczym przedłużenie siebie to sposób na pokazanie swojej wyjątkowej osobowości.
Biżuteria Ginette