Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Klub Dla Przyjaciół


Kochając rzeczy piękne, ceniąc najwyższą jakość i oryginalne wzornictwo, korzystaj z przywilejów, jakie oferujemy Uczestnikom Programu. Ciesz się z wyjątkowych profitów wynikających z posiadania Karty Klubu dla Przyjaciół. Sprawiaj przyjemność Sobie i swoim najbliższym.

Zarejestruj konto, dołącz do Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK lub zapisz jednorazowo swoją Kartę Klubu dla Przyjaciół, którą już posiadasz, aby w pełni korzystać z przywilejów oferowanych Uczestnikom Programu.Gdzie można przystąpić do Klubu dla Przyjaciół W.KRUK?

 • Aplikacja Mobilna – zarejestrowane konto Klienta

 • Sklep Internetowy – zarejestrowane konto Klienta • Jak założyć Kartę Klubu dla Przyjaciół?

 • w Sklepie Internetowym: po zalogowaniu do swojego konta kliknij „ Karta Klubu dla Przyjaciół” a następnie „Dołącz do Klub Dla Przyjaciół W.KRUK” , wypełnij i zapisz Formularz, potwierdź link aktywacyjny wysłany na adres mailowy swojego konta;

 • w Aplikacji Mobilnej: po zalogowaniu do swojego konta otwiera się okno Profil, przewiń do treści „KONTO W PROGRAMIE”, kliknij „KLUB DLA PRZYJACIÓŁ” oraz „PRZYSTĄP DO PROGRAMU” – automatycznie pojawi się okno „TWOJE KONTO” z QR kodem Karty Klubu dla Przyjaciół.


 • Jakie benefity oferuje Karta Klubu dla Przyjaciół?

  Karta W.KRUKKarta PLATINIUM
  5% rabatu od pierwszej transakcji w cenie regularnej 10% rabatu przy każdej transakcji w cenie regularnej
  zakupy w cenie regularnej premiowane punktami zakupy w cenie regularnej premiowane punktami
  możliwość zamiany punktów na rabaty kwotowe możliwość zamiany punktów na rabaty kwotowe
  30% rabatu na usługi o charakterze napraw 50% rabatu na usługi o charakterze napraw
  5% rabatu na usługi zegarmistrzowskie 10% rabatu na usługi zegarmistrzowskie
  opieka nad biżuterią* opieka nad biżuterią*

  *Opieka nad biżuterią, tylko przy AKTYWNEJ Karcie Klubu dla Przyjaciół, dla produktu, którego stan techniczny pozwala na odświeżenie, do 2 lat od daty zakupu – Gratis.
  Odświeżanie biżuterii dla Klientów posiadających aktywną Kartę Klubu dla Przyjaciół: przez 2 lata od zakupu bezpłatne | powyżej 2 lat od zakupu usługa płatna. Odświeżanie biżuterii z brylantami i obrączek W.KRUK: bezterminowe | bezpłatne. Oferta dotyczy produktów, których stan techniczny pozwala na odświeżenie.


  Mam kartę Klubu dla Przyjaciół – jak dodać ją do swojego konta?

 • w Sklepie Internetowym: po zalogowaniu do swojego konta kliknij kliknij „KLUB DLA PRZYJACIÓŁ”, wpisz numer karty i kliknij „Zapisz”;

 • w Aplikacji Mobilnej: po zalogowaniu do swojego konta otwiera się okno Profil, przewiń do treści „KONTO W PROGRAMIE” kliknij „KLUB DLA PRZYJACIÓŁ”. Wpisz lub zeskanuj numer swojej karty i kliknij „POŁĄCZ”. Jeśli próba nie powiodła się, otwórz Profil, wpisz i zweryfikuj telefon poprzez kod SMS, przy zgodnych danych z programem, automatycznie pojawi się okno „TWOJE KONTO” z QR kodem Karty Klubu dla Przyjaciół.
 • Aby jedna Karta Klubu dla Przyjaciół była aktywna w Salonie, Aplikacji i na wkruk.pl pamiętaj, żeby używać tego samego adresu mailowego, telefonu i danych osobowych, co podano w Klubie dla Przyjaciół W.KRUK dla tej Karty. Dodanie Karty Klubu dla Przyjaciół do konta może nastąpić tylko przy zgodnych danych osobowych i kontaktowych z przypisanymi do tej karty. Jeśli dziś przystąpiono do Programu w Sklepie Internetowym lub Aplikacji Mobilnej to zapisanie nowej Karty Klubu dla Przyjaciół w koncie Aplikacji Mobilnej lub Sklepu Internetowego może nastąpić dopiero po pełnej aktualizacji danych w Programie, które może potrwać od 4h do 24h od chwili nadania numeru karty.


  Jak uzyskać status i przywileje Karty PLATINIUM?


 • rejestruj wszystkie transakcje w Salonie okazując sprzedawcy przed rozpoczęciem transakcji QR kod z aplikacji lub fizyczną Kartę W.KRUK i/lub składaj zamówienia w Sklepie Internetowym z pozycji zalogowanego Uczestnika programu z przypisaną Kartą W.KRUK;

 • zarejestruj na swojej Karcie W.KRUK zakupy na łączną kwotę powyżej 5.000 zł. w ciągu dwóch lat a otrzymasz status Karty PLATINIUM.

 • Aby w pełni korzystać z przywilejów dedykowanych Uczestnikom Programu Klub Dla Przyjaciół W.KRUK niezbędne jest:

 • posiadanie aktywnej Karty Klubu dla Przyjaciół;

 • posiadanie konta z zapisaną Kartą Klubu dla Przyjaciół;

 • użycie karty Klubu dla Przyjaciół w Salonie lub Sklepie Internetowym do transakcji.

 • Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie Klubu dla Przyjaciół W.KRUK.

  Na nurtujące pytania zachęcamy do poszukania odpowiedzi w naszym Poradniku – „Klub dla Przyjaciół W.KRUK i Aplikacja mobilna”.