Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Klub Dla Przyjaciół

Skorzystaj z przywilejów, jakie oferujemy Naszym Klientom! Program Klub Dla Przyjaciół W.KRUK jest skierowany do osób, które kochają rzeczy piękne, cenią najwyższą jakość i oryginalne wzornictwo. To program dla wszystkich, którzy lubią sprawiać przyjemność sobie i swoim najbliższym.

Zarejestruj konto w Sklepie Internetowym i/lub Aplikacji Mobilnej, dołącz do Klubu Dla Przyjaciół lub aktywuj swoją kartę, którą już posiadasz, aby w pełni korzystać z przywilejów oferowanych przez Program Lojalnościowy i rabatu 5% lub 10%. Szczegółowe informacje o programie lojalnościowym znajdziesz w Regulaminie.

Jeżeli w ciągu dwóch lat na karcie W.KRUK zarejestrowane zostaną zakupy powyżej 5.000 zł, wydawana jest imienna karta PLATINIUM – karta nie jest wydawana w formie plastikowej w przypadku kart wirtualnych, więcej informacji w Regulaminie.

Karty W.KRUK i PLATINIUM gwarantują liczne przywileje i korzyści. Uczestnicy programu jako pierwsi informowani są o promocjach, dodatkowych usługach, dodatkowych rabatach dostępnych wyłącznie dla posiadaczy naszych Kart.Karta W.KRUK gwarantuje poniższe przywileje:

· 5% rabatu od drugiej transakcji w cenie regularnej,

· zakupy premiowane punktami,

· możliwość zamiany punktów na rabaty kwotowe,

· 30% zniżki na usługi o charakterze napraw,

· 5% rabatu na usługi zegarmistrzowskie,

· opieka nad biżuterią*.Karta PLATINIUM gwarantuje jeszcze większe przywileje:

· 10% rabatu przy każdej transakcji w cenie regularnej,

· zakupy premiowane punktami,

· możliwość zamiany punktów na rabaty kwotowe,

· 50% zniżki na usługi o charakterze napraw,

· 10% rabatu na usługi zegarmistrzowskie,

· opieka nad biżuterią*.  • Odświeżanie biżuterii dla Klientów posiadających aktywną kartę Klubu dla Przyjaciół: przez 2 lata od zakupu bezpłatne | powyżej 2 lat od zakupu usługa płatna. Odświeżanie biżuterii z brylantami i obrączek W.KRUK: bezterminowe | bezpłatne. Oferta dotyczy produktów, których stan techniczny pozwala na odświeżenie.


Regulamin     Kontakt     Administrator     Dane Osobowe     Regulamin aplikacji mobilnejPrzypisz kartę do swojego konta w sklepie internetowym już dziś!