Klub Dla Przyjaciół W.KRUK

Aby jedna Karta Klubu dla Przyjaciół była aktywna w Salonie, Aplikacji i na wkruk.pl pamiętaj, żeby używać tego samego adresu mailowego, telefonu i danych osobowych, co podano w Klubie dla Przyjaciół W.KRUK dla tej Karty. Dodanie Karty Klubu dla Przyjaciół do konta może nastąpić tylko przy zgodnych danych osobowych i kontaktowych z przypisanymi do tej karty. Jeśli dziś przystąpiono do Programu w Sklepie Internetowym lub Aplikacji Mobilnej to zapisanie nowej Karty Klubu dla Przyjaciół w koncie Aplikacji Mobilnej lub Sklepu Internetowego może nastąpić dopiero po pełnej aktualizacji danych w Programie, które może potrwać od 4h do 24h od chwili nadania numeru karty.

Gdzie można przystąpić do Klubu dla Przyjaciół W.KRUK?

  • Aplikacja Mobilna – zarejestrowane konto Klienta

    Po zalogowaniu do swojego konta otwiera się okno Profil, przewiń do treści „KONTO W PROGRAMIE”, kliknij „KLUB DLA PRZYJACIÓŁ” oraz „PRZYSTĄP DO PROGRAMU” – automatycznie pojawi się okno „TWOJE KONTO” z QR kodem Karty Klubu dla Przyjaciół.

  • Sklep Internetowy – zarejestrowane konto Klienta

    Po zalogowaniu do swojego konta kliknij „ Karta Klubu dla Przyjaciół” a następnie „Dołącz do Klub Dla Przyjaciół W.KRUK” , wypełnij i zapisz Formularz, potwierdź link aktywacyjny wysłany na adres mailowy swojego konta;

  • Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie Klubu dla Przyjaciół W.KRUK.

    Na nurtujące pytania zachęcamy do poszukania odpowiedzi w naszym Poradniku – „Klub dla Przyjaciół W.KRUK i Aplikacja mobilna”.