Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Klub Dla Przyjaciół

Skorzystaj z przywilejów, jakie oferujemy Naszym Klientom! Program Klub Dla Przyjaciół W.KRUK jest skierowany do osób, które kochają rzeczy piękne, cenią najwyższą jakość i oryginalne wzornictwo. To program dla wszystkich, którzy lubią sprawiać przyjemność sobie i swoim najbliższym.

Dołącz do Klubu Dla Przyjaciół dokonując dowolnego zakupu w sklepie internetowym W.KRUK lub w salonie firmowym W.KRUK. Załóż konto w sklepie internetowym, aktywuj kartę z salonu lub dołącz do Klubu Dla Przyjaciół na stronie i korzystaj w pełni z rabatu 5% lub 10% od drugiej transakcji zarejestrowanej na karcie. Szczegółowe informacje o programie lojalnościowym znajdziesz w Regulaminie.

Jeżeli w ciągu dwóch lat na karcie W.KRUK zarejestrowane zostaną zakupy powyżej 5.000 zł, wydawana jest imienna karta PLATINIUM – karta nie jest wydawana w przypadku kart wirtualnych.

Karty W.KRUK i PLATINIUM gwarantują liczne przywileje i korzyści. Uczestnicy programu jako pierwsi informowani są o promocjach i dodatkowych usługach dostępnych wyłącznie dla posiadaczy naszych Kart.Karta W.KRUK gwarantuje poniższe przywileje:

· 5% rabatu przy transakcji w cenie regularnej,

· zakupy premiowane punktami,

· możliwość zamiany punktów na rabaty kwotowe,

· 30% zniżki na usługi o charakterze napraw,

· 5% rabatu na usługi zegarmistrzowskie,

· opieka nad biżuterią*.

Jeżeli w ciągu dwóch lat na karcie W.KRUK zarejestrowane zostaną zakupy powyżej 5.000 zł, wydawana jest imienna karta PLATINIUM.Karta PLATINIUM gwarantuje jeszcze większe przywileje:

· 10% rabatu przy każdej transakcji w cenie regularnej,

· zakupy premiowane punktami,

· możliwość zamiany punktów na rabaty kwotowe,

· 50% zniżki na usługi o charakterze napraw,

· 10% rabatu na usługi zegarmistrzowskie,

· opieka nad biżuterią/*./* Odświeżanie biżuterii dla Klientów posiadających aktywną kartę Klubu dla Przyjaciół: przez 2 lata od zakupu bezpłatne | powyżej 2 lat od zakupu usługa płatna. Odświeżanie biżuterii z brylantami i obrączek W.KRUK: bezterminowe | bezpłatne. Oferta dotyczy produktów, których stan techniczny pozwala na odświeżenie.Regulamin     Kontakt     Administrator     Dane Osobowe     Regulamin aplikacji mobilnejPrzypisz kartę do swojego konta w sklepie internetowym już dziś!