Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
Banner na film
Dożywotnia opieka

Dożywotnia opieka

Gwarantujemy dożywotnią opiekę i bezterminowy serwis. Nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatne odświeżanie, polerowanie, satynowanie i rodowanie w przypadku białego złota. Eksperci W.KRUK są zawsze do dyspozycji. W razie konieczności dokonujemy również korekty rozmiarów wybranych modeli obrączek w salonach w całej Polsce.

Obrączki takie jak wy

Obrączki takie jak wy

Aby uwiecznić ten wyjątkowy dzień na zawsze, oferujemy bezpłatny grawerunek wybranych przez Was obrączek. Na życzenie przyszłych małżonków eksperci W.KRUK proponują również personalizację modeli z oferty obrączkowej w miarę możliwości technicznych.

NA TEN JEDYNY DZIEŃ W ŻYCIU
DODATKOWE BENEFITY

Jak wybrać obrączki?

Aby ułatwić Wam wybór lub stworzenie idealnych obrączek ślubnych, przygotowaliśmy Poradnik dla Nowożeńców. Jest to kompendium prezentujące najważniejsze informacje dotyczące dostępnych modeli w ofercie W.KRUK, takie jak: rozmiary i profile obrączek, specyfika materiałów, wykończenie kruszców i oprawa kamieni szlachetnych.

Przeczytaj >