Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
Banner na film
Dożywotnia opieka

Dożywotnia opieka

Gwarantujemy dożywotnią opiekę i bezterminowy serwis. Nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatne odświeżanie, polerowanie, satynowanie i rodowanie w przypadku białego złota. Eksperci W.KRUK są zawsze do dyspozycji. W razie konieczności dokonujemy również korekty rozmiarów wybranych modeli obrączek w salonach w całej Polsce.

Obrączki takie jak wy

Obrączki takie jak wy

Aby uwiecznić ten wyjątkowy dzień na zawsze, oferujemy bezpłatny grawerunek i personalizację wybranych przez Was modeli. Mistrzowie jubilerstwa z Manufaktury W.KRUK tworzą również autorskie modele obrączek na specjalne zamówienie klienta.

NA TEN JEDYNY DZIEŃ W ŻYCIU
DODATKOWE BENEFITY

Jak wybrać obrączki?

Aby ułatwić Wam wybór lub stworzenie idealnych obrączek ślubnych, przygotowaliśmy Poradnik dla Nowożeńców. Jest to kompendium prezentujące najważniejsze informacje dotyczące dostępnych modeli w ofercie W.KRUK, takie jak: rozmiary i profile obrączek, specyfika materiałów, wykończenie kruszców i oprawa kamieni szlachetnych.

Przeczytaj >