Zegarki Tissot

TOŻSAMOŚĆ MARKI

SZWAJCARSKA MARKA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W PRODUKCJI WYSOKIEJ JAKOŚCI ZEGARKÓW Z SIEDZIBĄ W MIEJSCOWOŚCI LE LOCLE W SZWAJCARII.

Tissot, “Innowator z tradycjami” od założenia firmy w 1853 roku był marką wiodącą w dziedzinie innowacji z zachowaniem zasad zegarmistrzowskiego rzemiosła. Dziś Tissot jest członkiem Swatch Group – największego ze światowych producentów i dystrybutorów zegarków. Od ponad 160 lat siedziba główna mieści się w sercu szwajcarskiego zegarmistrzostwa w mieście Le Locle, położonym w górach Szwajcarskiej Jury. Firma ma swoje przedstawicielstwa w ponad 150 krajach na całym świecie. Innowacyjność Tissot przejawia się w rozwoju technologii, wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i zaawansowanej funkcjonalności produkowanych zegarków. Częścią filozofii marki jest doskonałość dostępna dla każdego. Tissot podkreśla swoją rolę w wyznaczaniu nowych standardów oraz istotne dla marki wartości – niezawodność, precyzję i zaangażowanie.

HISTORIA MARKI

Od 1853 do dziś Tissot nie przestawał zaskakiwać i zachwycać swoich klientów innowacyjnością swoich produktów. Pionierski duch prowadzi markę Tissot od momentu powstania firmy w małej miejscowości Le Locle, położonej w szwajcarskiej Jurze, aż do dziś, kiedy to firma istnieje na rynkach w stu pięćdziesięciu krajach na pięciu kontynentach świata.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w produktach Tissot to dwu-strefowy zegarek z 1853 roku oraz takie przełomowe modele jak Banana z 1916 roku, zegarek antymagnetyczny z 1930 roku oraz linie Pearl (Perła), Wood (Drewno) i Rock (Skała) z lat osiemdziesiątych XX wieku, aż po dzisiejszy model wysokiej technologii T-Touch Solar, pierwszy na świecie zegarek ze szkłem dotykowym zasilany energią słoneczną.

Jednakże innowacyjność marki Tissot to nie tylko modele zegarków, ale również dystrybucja, komunikacja, marketing i sponsoring, które inspirują klientów do nowych sposobów testowania zegarków.

Tissot jest dumny ze swoich nowatorskich rozwiązań i ducha, który od ponad 160 lat jest natchnieniem dla ludzi tworzących tę markę.

Od wielu lat, Tissot pełni rolę Oficjalnego Chronometrażysty podczas różnorodnych zawodów w popularnych dyscyplinach sportowych.

Wśród wielu obsługiwanych przez Tissot imprez warto wyróżnić między innymi prestiżowe wyścigi MotoGP, mistrzostwa świata w hokeju na lodzie, mistrzostwa w szermierce, najważniejsze imprezy kolarskie, RBS Pucharu Sześciu Narodów Rugby oraz imprezy organizowane przez światową organizację koszykarską FIBA.

Pomiar czasu, statystyki i błyskawicznie serwowane rezultaty podczas tak prestiżowych wydarzeń wymagają precyzji na najwyższym możliwym poziomie. Tissot czuje się w tej roli jak ryba w wodzie.

TOUCH COLLECTION

Serce kolekcji to objęte patentem międzynarodowym szkło dotykowe umożliwiające dostęp do rozmaitych funkcji zegarka, a wszystko wyłącznie przez muśnięcie szkiełka opuszkiem palca.

T-TOUCH oferuje mnóstwo atrakcyjnych funkcji przydatnych nie tylko podczas wypraw i przygód na wolnym powietrzu, ale także podczas eksploracji miejskiej dżungli.

Z wysokościomierzem (w stopach i metrach), dwufunkcyjnym stoperem (czas pośredni i łączny), kompasem, dwoma alarmami, termometrem (w stopniach Celsjusza i Fahrenheita), barometrem (ciśnienie względne i bezwzględne), jak również elektroniczną datą i czasem (wybór skali dwunasto- lub dwudziestoczterogodzinnej), T-Touch stanowi prawdziwy wyczyn wzornictwa technologicznego w połączeniu ze sportową elegancją.

Najnowszy model z kolekcji to T-Touch Solar, premiera roku 2014. To pierwsze na świecie zegarki ze szkłem dotykowym zasilane energią słoneczną. Kolekcja Tissot Touch ewoluuje po raz kolejny, tym razem stając się bardziej Eko, dzięki ultra nowoczesnemu rozwiązaniu. Promienie światła nie tylko pozwalają świecić w ciemności indeksom i wskazówkom pokrytym warstwą substancji Super-LumiNova®, ale także doładowują akumulator zegarka.

T-SPORT

Zaangażowanie Tissot w świecie różnych dyscyplin sportu stanowi niewyczerpane źródło inspiracji. Modele tworzące kolekcję Tissot T-Sport oferują wszystko, czego oczekujesz od sportowych zegarków. Są precyzyjne, nowoczesne i stylowe.

SPECIAL COLLECTIONS

Są hołdem i dowodem na związki marki z ideami sportu czyli rywalizacją, precyzją, dokładnością, chęcią sukcesu i bicia kolejnych rekordów.

Zegarki Tissot pochodzące z tej kolekcji tworzone są we współpracy z takimi gwiazdami sportu jak Tony Parker, Thomas Luthi, Stefan Bradl, Nicky Hayden oraz Danica Patrick, a w przeszłości także z naszym rodakiem Marcinem Gortatem.

Zegarki Tissot Special Collections to zegarki limitowane, co sprawia, że posiadanie ich jest jeszcze bardziej fascynujące.

T-LADY

Zegarki z tej kolekcji są adresowane do osób zainteresowanych modą, które szukają uniwersalnego zegarka na każdą okazję.

Ich kolory, materiały i design odzwierciedlają najnowsze trendy. To uosobienie współczesnego stylu życia.

T-CLASSIC

To ponadczasowe wzornictwo, styl i elegancja. Osoby poszukujące zegarków na każdą okazję, znajdą tu całe bogactwo sprawdzonych i zawsze modnych czasomierzy.

HERITAGE

Tissot ceni swoje dziedzictwo i każdy rok z ponad 160 lat swojej nieprzerwanej historii. W tej linii przywraca do życia modele, które zajmują specjale miejsce w dziejach marki.

Zegarki z tej kolekcji posiadają na tarczy oraz zamknięciu zegarka stylizowane oryginalne logo Tissot z 1925 roku, które używane było aż do 1956 roku.

T-GOLD

Tissot słynie z ze sloganu „wartość złota w cenie srebra”. Kolekcja pięknych, złotych czasomierzy marki dowodzi, że to nie tylko puste słowa.

Klasa i wyrafinowany styl tych zegarków z pewnością przypadną do gustu koneserom zegarmistrzostwa. Za każdym z modeli tej kolekcji kryje się ciekawa historia do opowiedzenia, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Modele wykonane są zarówno z 14 karatowego jak i 18 karatowego złota.

Prawdziwy splendor dla miłośników prestiżowych produktów z wyższej półki.

T-POCKET

Kolekcja zegarków kieszonkowych Tissot, w której znajdują się czasomierze z tradycyjnymi, nakręcanymi ręcznie mechanizmami jak i wersje kwarcowe na baterię.

Bogata oferta zegarków kieszonkowych wykonanych ze stali szlachetnej jak i 18 karatowego złota.