Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Komunikaty

Informujemy, że w dniu 05.01.2018 roku, infolinia sklepu internetowego W.KRUK będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: infolinia@wkruk.pl
Informujemy, że Salony W.KRUK:

W.KRUK Poznań ul. Paderewskiego
W.KRUK Warszawa Plac Konstytucji
W.KRUK Gliwice ul. Zwycięstwa
W.KRUK Szczecin Al. Wojska Polskiego
W.KRUK Wrocław ul. Wita Stwosza
W.KRUK Rzeszów ul. Grunwaldzka
W.KRUK Częstochowa Al. N.M.P
W.KRUK Warszawa Plac Trzech Krzyży

W miesiącu grudniu 2017 w dni; sobota oraz niedziela, otwarte będą w następujących godzinach:

02.12. (sobota) godziny: 10:00 – 18:00
16.12. (sobota) godziny: 10:00 – 18:00
17.12. (niedziela) godziny: 10:00 – 14:00
23.12. (sobota) godziny: 10:00 – 18:00
24.12. (niedziela) godziny: 10:00 – 14:00
Informujemy, że w dniu 13.11.2017 roku, infolinia sklepu internetowego W.KRUK będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: infolinia@wkruk.pl
Informujemy, że z uwagi na wdrożenie nowego sklepu internetowego W.KRUK, począwszy od dnia 24 kwietnia 2017 roku, dostęp do historii złożonych zamówień będzie możliwy poprzez kontakt mailowy z Obsługą Klienta pod adresem: infolinia@wkruk.pl

W przypadku problemów z zalogowaniem się do swojego konta, prosimy również o kontakt mailowy z Obsługą Klienta pod adresem: infolinia@wkruk.pl, w celu wygenerowania nowego hasła.

Za niedogodności przepraszamy.
Komunikat W.KRUK ws. plebiscytu Superbohaterka „Wysokich Obcasów”:


Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,


W.KRUK od 1840 roku sprawia, że ludzie czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem. Jako marka, dla której najważniejsze są nieprzemijające wartości, zdecydowaliśmy się ufundować statuetki w plebiscycie na Superbohaterkę „Wysokich Obcasów”. Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet podejmujących inicjatywy, które zwracają uwagę na istotne społecznie zagadnienia.


W ostatnich dniach spotkaliśmy się z komentarzami dotyczącymi sponsorowania powyższego wydarzenia przez naszą markę. Czujemy się w obowiązku wobec Państwa, naszych Klientów, do zajęcia stanowiska i odpowiedzenia na nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w związku z rolą W.KRUK w plebiscycie.


W ramach konkursu Superbohaterka „Wysokich Obcasów” przyznane zostały trzy nagrody. Firma W.KRUK, jako partner wydarzenia, wyróżniła Panią Joannę Warechę – dziennikarkę, działającą na rzecz eliminacji barier społecznych oraz ekonomicznych, z jakimi borykają się kobiety i rodziny z terenów po dawnych PGR-ach. Pozostałe wyróżnienia przyznane zostały przez niezależną Kapitułę „Wysokich Obcasów”, jak również Czytelniczki magazynu.


W poszanowaniu wolności słowa i opinii, wierzymy, że rolą marki W.KRUK nie jest zabieranie głosu w dyskusjach o charakterze światopoglądowym.


Pragniemy zapewnić Państwa, że w naszej działalności najważniejsi są dla nas nasi Klienci. Tym samym, z szacunku do wszystkich, którzy zechcieli wyrazić swoje zdanie poprzez głosowanie w plebiscycie, czy też komentarz do jego wyników, nie będziemy więcej wypowiadać się w tej sprawie.