Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Komunikaty

Informujemy, że w dniu 13.11.2017 roku, infolinia sklepu internetowego W.KRUK będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: infolinia@wkruk.pl
Informujemy, że z uwagi na wdrożenie nowego sklepu internetowego W.KRUK, począwszy od dnia 24 kwietnia 2017 roku, dostęp do historii złożonych zamówień będzie możliwy poprzez kontakt mailowy z Obsługą Klienta pod adresem: infolinia@wkruk.pl

W przypadku problemów z zalogowaniem się do swojego konta, prosimy również o kontakt mailowy z Obsługą Klienta pod adresem: infolinia@wkruk.pl, w celu wygenerowania nowego hasła.

Za niedogodności przepraszamy.
Komunikat W.KRUK ws. plebiscytu Superbohaterka „Wysokich Obcasów”:


Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,


W.KRUK od 1840 roku sprawia, że ludzie czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem. Jako marka, dla której najważniejsze są nieprzemijające wartości, zdecydowaliśmy się ufundować statuetki w plebiscycie na Superbohaterkę „Wysokich Obcasów”. Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet podejmujących inicjatywy, które zwracają uwagę na istotne społecznie zagadnienia.


W ostatnich dniach spotkaliśmy się z komentarzami dotyczącymi sponsorowania powyższego wydarzenia przez naszą markę. Czujemy się w obowiązku wobec Państwa, naszych Klientów, do zajęcia stanowiska i odpowiedzenia na nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w związku z rolą W.KRUK w plebiscycie.


W ramach konkursu Superbohaterka „Wysokich Obcasów” przyznane zostały trzy nagrody. Firma W.KRUK, jako partner wydarzenia, wyróżniła Panią Joannę Warechę – dziennikarkę, działającą na rzecz eliminacji barier społecznych oraz ekonomicznych, z jakimi borykają się kobiety i rodziny z terenów po dawnych PGR-ach. Pozostałe wyróżnienia przyznane zostały przez niezależną Kapitułę „Wysokich Obcasów”, jak również Czytelniczki magazynu.


W poszanowaniu wolności słowa i opinii, wierzymy, że rolą marki W.KRUK nie jest zabieranie głosu w dyskusjach o charakterze światopoglądowym.


Pragniemy zapewnić Państwa, że w naszej działalności najważniejsi są dla nas nasi Klienci. Tym samym, z szacunku do wszystkich, którzy zechcieli wyrazić swoje zdanie poprzez głosowanie w plebiscycie, czy też komentarz do jego wyników, nie będziemy więcej wypowiadać się w tej sprawie.