Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Komunikaty


Szanowni Państwo, niniejszym informujemy, że dnia 3 października 2018 wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Klubu dla Przyjaciół W.KRUK dotyczące udzielania rabatów na zakup zegarków marki Rolex.


Punkt V Regulaminu Klubu dla Przyjaciół W.KRUK regulujący zasady korzystania ze stałego rabatu uzyskał następujące brzmienie:


1. Korzystanie ze stałego rabatu:


1.1. Do każdej Karty przypisany jest stały rabat na zakup towarów oferowanych w Salonach i SI (z wyłączeniem zegarków marki ROLEX) wynoszący: (I) w przypadku Kart W.KRUK – 5 (pięć) %, aktywny w systemie Programu od drugiej transakcji Uczestnika, do której został wydrukowany paragon zarejestrowanej na Karcie W.KRUK, ale nie wcześniej niż po 24 godzinach od wydania Karty, (II) w przypadku Kart PLATINIUM – 10 (dziesięć) %, aktywny w systemie Programu od następnego dnia po przekroczeniu wymaganego obrotu na Karcie, o którym mowa w pkt. III podpunkt 5 tiret drugi Regulaminu. Stały rabat przysługuje od regularnych cen detalicznych brutto towarów oferowanych w Salonach i SI (z wyłączeniem zegarków marki ROLEX). Stały rabat może ulegać zmianie na podstawie decyzji W.KRUK.


Szczegółowych informacji dotyczących zmiany w Regulaminie Klubu dla Przyjaciół W.KRUK oraz oferty Rolex w W.KRUK udzielają Eksperci ds. zegarków w salonach W.KRUK Rolex (sprawdź adresy salonów W.KRUK Rolex). Klientów zainteresowanych zakupem zegarka Rolex zachęcamy również do indywidualnego kontaktu pod nr telefonu +48 726 150 099.

Kraków, 25.04.2018 r.


Szanowni Państwo,

W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie niniejszym informuje, że w dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). W.KRUK S.A. przetwarza Pani/Pana dane osobowe w związku z Państwa uczestnictwem w programie: Klub dla Przyjaciół W.KRUK (dalej: „Program Lojalnościowy”). Administratorem danych osobowych jest: W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Pilotów 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie pod numerem KRS 0000500269 (dalej: „Administrator”).

Administrator informuje, że:

1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z uczestnictwem w Programie Lojalnościowym, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, a także na podstawie Państwa zgody w celach zgodnych z treścią udzielonej zgody.

2. Podane dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), lit. b) i lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne
rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, a także po zakończeniu Pani/Pana uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, na czas zgodny z przepisami prawa, a w przypadku prawnie usprawiedliwionych celów Administratora oraz na podstawie Państwa zgody – do czasu cofnięcia zgody.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do GIODO (od dnia 25 maja 2018 r. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie dotyczących Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa.

7. Dane osobowe pochodzą od osoby, których dane te dotyczą.

8. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, brak podania danych osobowych uniemożliwia uczestnictwo w Programie Lojalnościowym.

9. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego oraz marketingowego, w celu dostosowania materiałów kierowanych przez Administratora do Pani/Pana potrzeb i zainteresowań oraz w celu dokonywania pomiarów, które pozwolą Administratorowi na udoskonalenie świadczonych przez niego usług. Wiążące decyzje nie są zautomatyzowane.

10. Od dnia 15 maja 2018 r. możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych działającym u Administratora, pod adresem e-mail: inspektorODO@wkruk.pl.

Z poważaniem,

Zarząd W.KRUK
Informujemy, że Salony W.KRUK:

W.KRUK Poznań ul. Paderewskiego
W.KRUK Warszawa Plac Konstytucji
W.KRUK Gliwice ul. Zwycięstwa
W.KRUK Szczecin Al. Wojska Polskiego
W.KRUK Wrocław ul. Wita Stwosza
W.KRUK Rzeszów ul. Grunwaldzka
W.KRUK Częstochowa Al. N.M.P
W.KRUK Warszawa Plac Trzech Krzyży

W miesiącu grudniu 2017 w dni; sobota oraz niedziela, otwarte będą w następujących godzinach:

02.12. (sobota) godziny: 10:00 – 18:00
16.12. (sobota) godziny: 10:00 – 18:00
17.12. (niedziela) godziny: 10:00 – 14:00
23.12. (sobota) godziny: 10:00 – 18:00
24.12. (niedziela) godziny: 10:00 – 14:00
Informujemy, że z uwagi na wdrożenie nowego sklepu internetowego W.KRUK, począwszy od dnia 24 kwietnia 2017 roku, dostęp do historii złożonych zamówień będzie możliwy poprzez kontakt mailowy z Obsługą Klienta pod adresem: infolinia@wkruk.pl

W przypadku problemów z zalogowaniem się do swojego konta, prosimy również o kontakt mailowy z Obsługą Klienta pod adresem: infolinia@wkruk.pl, w celu wygenerowania nowego hasła.

Za niedogodności przepraszamy.
Komunikat W.KRUK ws. plebiscytu Superbohaterka „Wysokich Obcasów”:


Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,


W.KRUK od 1840 roku sprawia, że ludzie czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem. Jako marka, dla której najważniejsze są nieprzemijające wartości, zdecydowaliśmy się ufundować statuetki w plebiscycie na Superbohaterkę „Wysokich Obcasów”. Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet podejmujących inicjatywy, które zwracają uwagę na istotne społecznie zagadnienia.


W ostatnich dniach spotkaliśmy się z komentarzami dotyczącymi sponsorowania powyższego wydarzenia przez naszą markę. Czujemy się w obowiązku wobec Państwa, naszych Klientów, do zajęcia stanowiska i odpowiedzenia na nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w związku z rolą W.KRUK w plebiscycie.


W ramach konkursu Superbohaterka „Wysokich Obcasów” przyznane zostały trzy nagrody. Firma W.KRUK, jako partner wydarzenia, wyróżniła Panią Joannę Warechę – dziennikarkę, działającą na rzecz eliminacji barier społecznych oraz ekonomicznych, z jakimi borykają się kobiety i rodziny z terenów po dawnych PGR-ach. Pozostałe wyróżnienia przyznane zostały przez niezależną Kapitułę „Wysokich Obcasów”, jak również Czytelniczki magazynu.


W poszanowaniu wolności słowa i opinii, wierzymy, że rolą marki W.KRUK nie jest zabieranie głosu w dyskusjach o charakterze światopoglądowym.


Pragniemy zapewnić Państwa, że w naszej działalności najważniejsi są dla nas nasi Klienci. Tym samym, z szacunku do wszystkich, którzy zechcieli wyrazić swoje zdanie poprzez głosowanie w plebiscycie, czy też komentarz do jego wyników, nie będziemy więcej wypowiadać się w tej sprawie.