Pokaż filtry
Cena
Cena: do 4000 zł
Kruszec
Kamień
Kolor
Rozmiar
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   10 Przejdź

Ślub

W.KRUK od 1840 roku towarzyszy Państwu Młodym w ich wspólnej drodze. Zmieniają się epoki i mody, a obrączki z pracowni W.KRUK pozostają najpiękniejszym i najtrwalszym symbolem miłości. Wykonywane z największą precyzją i pasją przez złotników W.KRUK, są niezwykle trwałe, stanowiąc dobrą wróżbę udanego małżeństwa. Kolekcja obrączek ślubnych W.KRUK to wyjątkowa propozycja na ślub marzeń – ten jedyny, najważniejszy dzień i na całe wspólne życie. Obejmuje ona wzory z żółtego i białego złota, gładkie lub zdobione. Szerokość oraz kształt obrączek można dopasować do własnych upodobań. A na każdej z nich wygrawerować to, co najważniejsze. Każde zamówienie na obrączki W.KRUK traktowane jest indywidualnie. Obrączki W.KRUK doskonale komponują się z pierścionkami zaręczynowymi marki. Wyróżnia je ta sama precyzja wykonania i doskonała jakość. Ich stylistyka zachwyca i jest gwarancją najlepszego smaku. To ponadczasowy mariaż najpiękniejszych symboli miłości.

Obrączki ślubne

Obrączki z żółtego złota, obrączki ślubne z białego złota, obrączki z różowego złota, obrączki srebrne w próbie 925, obrączki z platyny, obrączki ślubne z tytanu.

Obrączki złote i srebrne

Obrączki w białym złocie, obrączki ślubne — złoto bicolor, obrączki ślubne różowe złoto, srebrne obrączki ślubne, obrączki ślubne z żółtego złota, obrączki ślubne do 4000 złotych.