Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | pasek |
Mechanizm: | automatyczny |
Funkcje: | Data Chronograf |
Kształt koperty: | okrągła |
Kolor tarczy: | biała |
Opis tarczy: | indeksy |
Materiał wykonania: | stal |
Materiał wykonania zapięcia: | skóra |
Wodoodporność: | 100m |
Szkło: | szafirowe |
Szerokość koperty: | 41mm |
Kolekcja: | CARRERA |
Marka: | TAG HEUER |
Tag Heuer Carrera Calibre 1887 Automatic Chronograf, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 41mm wykonana jest z wysokiej jakości, stali szlachetnej 316L. Wskazówki pokryte zostały materiałem fosforescencyjnym Superluminova, który świeci w ciemności jeszcze długo po tym jak zegarek opuści zasięg światła. Tarczę zdobią, srebrnego koloru, ramki sumatorów chronografu, które komponują się z jej srebrnym tłem, podobnie jak indeksy. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe, pokryte podwójna powłoką antyrefleksyjną, która niweluje wszelkie refleksy i odbicia światła a wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Przezroczysty dekiel odkrywa przed nami tajemnice kalibru 1887. Jest to 39-cio kamieniowy, zaopatrzony w niebieskie koło kolumnowe, manufakturowy mechanizm automatyczny, wyprodukowany przez firmę Tag Heuer. Posiada 50-cio godzinną rezerwę chodu zegarka, lub 40-to godzinną rezerwę naciągu przy działającym stoperze. Zegarek zdobi, czarny pasek wykonany ze skóry aligatora, który zakończono bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki temu zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Tag Heuer Carrera Calibre 1887 Automatic Chronograf, to przykład sportowej elegancji. Będzie pasował on do szerokiego spectrum stylizacji i najróżniejszych okazji. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 10 atmosfer. Koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, prysznic, wszelkie wodne szaleństwa typu skoki do wody, pływanie na bananie czy snorkeling. Pamiętajmy jednak że wodoszczelna jest tylko koperta. Pasek natomiast nie wytrzyma kontaktu z wodą.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarski zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Cartier, Jaeger LeCoultre, Hublot, Panerai, Chopard, Breitling.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.