Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Rado True Thinline

Paleta kolorów
Top text

Przedstawiamy najnowszą kolekcję zegarków Rado wykonanych w całości z ceramiki high-tech, które są wyrazem uznania dla prawdziwej legendy wzornictwa. W tej wyjątkowej kolekcji – True Thinline Les CouleursTM Le Corbusier – Rado celebruje dziedzictwo pionierskiego i wizjonerskiego architekta Le Corbusiera.

Do stworzenia zegarków w dziewięciu wybranych kolorach z palet „Architectural Polychromy” wykorzystano całą wiedzę i doświadczenie zdobyte przez ponad 30 lat pracy z ceramiką high-tech.

Żywe, aksamitne, wyważone, odważne, mocne, wyraziste, jaskrawe, imponujące i czyste – zegarki True Thinline Les CouleursTM Le Corbusier produkowane są w limitowanych edycjach 999 sztuk w każdym odcieniu.

Logo
Ojciec Modernizmu
Architekt, designer, malarz, urbanista, pisarz. Człowiek wielu talentów, Le Corbusier jest uważany za jednego z najważniejszych architektów i projektantów współczesnych czasów. Urodzony w sercu szwajcarskiej krainy zegarmistrzowskiej, był pomysłodawcą wielu nowoczesnych założeń architektonicznych. Jego prace inspirowały ruch Bauhausu. Był twórcą przełomowej teorii koloru, która doprowadziła do opracowania architektonicznej palety barw.
Rado Ojciec Modernizmu - Zdjęcie Le Corbusier