Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | bransoleta |
Mechanizm: | automatyczny |
Funkcje: | Data Chronograf Tachymetr |
Kształt koperty: | okrągła |
Opis tarczy: | indeksy |
Materiał wykonania: | CERAMIKA |
Materiał wykonania zapięcia: | ceramika |
Wodoodporność: | 100m |
Szkło: | szafirowe |
Szerokość koperty: | 45mm |
Kolekcja: | Hyperchrome |
Marka: | RADO |
Rado HyperChrome Automatic Chronograph Brown Limited Edition to męski zegarek, którego koperta typu monoblock o średnicy 45mm oraz grubości 13mm wykonana jest z wysokiej jakości nierysującej się brązowej High-Tech Ceramiki. Jej boki przyozdobione są nakładkami wykonanymi z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L pokrytej powłoką PVD w kolorze różowego złota. W taki sam sposób wykonano przyciski oraz koronkę. Czarne wskazówki oraz indeksy doskonale kontrastują z brązową tarczą. Pokryto je materiałem fosforescencyjnym Superluminova, który świeci jeszcze długo po tym jak usunie się zegarek spod źródła światła. Zegarek posiada komplikację w postaci chronografu. Na bezelu umieszczono skalę tachymetru, dzięki której możemy zmierzyć średnią prędkość obserwowanego przez nas pojazdu. Cyferblat ochrania wysokiej klasy, nierysujące się wypukłe szkło szafirowe z podwójna powłoką antyrefleksyjną zamontowaną po obu stronach szkła. Niweluje ona wszelkie refleksy świetlne i sprawia, że tarcza staje się bardziej czytelna. Dekiel wykonany z ceramiki zaopatrzony w szkiełko szafirowe, dzięki czemu możemy podziwiać piękno 37-mio kamieniowego, ręcznie dekorowanego, automatycznego, szwajcarskiego mechanizmu firmy ETA 2894-2 z 45-cio godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono bransoletę wykonaną z nierysującej się brązowej High-Tech Ceramiki. Jej błyszczące wewnętrzne ogniwa wyróżniają się na tle jej zewnętrznych matowych elementów. Zakończona hypoalergicznym tytanowym zapięciem motylkowym pokrytym Plasma High-Tech Ceramiką, daje poczucie bezpieczeństwa, że zegarek w żadnym wypadku nie spadnie nam z nadgarstka. Rado HyperChrome Automatic Chronograph Brown Limited Edition jak sama nazwa wskazuje to edycja limitowana wypuszczona na rynek w ilości 999 sztuk na świecie. Model ten jest przykładem sportowej elegancji w ciekawym i oryginalnym wydaniu stworzonym z unikalnych materiałów. Cechuje go wodoszczelność rzędu 10 atmosfer. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, prysznic, pływanie, snorkeling oraz wszelkie wodne szaleństwa poza nurkowaniem z butlą. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań ani podczas naszych wodnych pasji.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarski zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Cartier, Jaeger LeCoultre, Hublot, Panerai, Chopard, Breitling.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.