Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | bransoleta |
Mechanizm: | kwarcowy |
Funkcje: | Data |
Kształt koperty: | okrągła |
Kolor tarczy: | czarna |
Opis tarczy: | cyfry arabskie |
Materiał wykonania: | STAL |
Materiał wykonania zapięcia: | stal szlachetna |
Wodoodporność: | 100m |
Szkło: | szafirowe |
Kolekcja: | DS PODIUM |
Marka: | CERTINA |
Certina DS Podium to zegarek typu unisex, którego koperta o średnicy 38 mm i grubości 8,4 mm wykonana została ze stali szlachetnej 316L. Zegarek waży 122 gramy. Stalowe wskazówki oraz indeksy doskonale kontrastują z czarną tarczą o szlifie słonecznym. Nałożono na nie materiał fosforescencyjny Superluminova, który świeci długo jeszcze po tym jak usuniemy zegarek spod źródła światła. Cyferblat chroni wysokiej klasy nierysujące się szkło szafirowe. Pokryte ono zostało powłoką antyrefleksyjną, która niweluje wszelkie refleksy i odbicia światła a wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Tarcze zdobi datownik na godzinie 6. Zegarek napędza 3 kamieniowy, szwajcarski, kwarcowy mechanizm firmy ETA F06.111 z funkcją E.O.L. (End Of Life). Zasygnalizuje nam ona, kiedy trzeba wymienić baterię na 2 tygodnie przed jej rozładowaniem. Do zegarka dołączono stalową bransoletę, której wewnętrzne błyszczące ogniwa wyróżniają się na tle jej zewnętrznych matowych elementów. Zakończono ją zapięciem zatrzaskowym z dodatkowym zabezpieczeniem, dzięki czemu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Model ten to przykład klasycznego zegarka ze sportowym akcentem w postaci masywniejszej bransolety. Ochrona koronki jest tu dodatkowym atutem. Jest to zegarek bardziej na co dzień dla niego i dla niej, choć znajdzie również zastosowanie przy bardziej oficjalnych okazjach. Model ten posiada system zabezpieczeń DS (Double Security) na który składają się: szafirowe szkło, wzmocniony dekiel, uszczelka na wałku nastawczym, dwie uszczelki na koronce oraz specjalna uszczelka pod deklem. Wszystko po to by zegarek wytrzymywał dużo więcej niż jego konkurencja. Certina DS Podium posiada wodoszczelność na poziomie 10 barów co oznacza, że wytrzyma deszcz, mycie rąk, skoki do wody, pływanie czy snorkeling. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań oraz wodnych pasji. Ciekawe jest to, że nawet przy wyciągniętej koronce dzięki systemowi DS zegarek wytrzyma prysznic czy przypadkowe wpadnięcie do wody.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarski zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Cartier, Jaeger LeCoultre, Hublot, Panerai, Chopard, Breitling.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.