Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | pasek niebieski |
Mechanizm: | kwarcowy |
Funkcje: | DataRezerwa chodu |
Kształt koperty: | pozostałe |
Kolor tarczy: | granatowa |
Opis tarczy: | indeksy |
Materiał wykonania zapięcia: | tworzywo sztuczne |
Wodoodporność: | 100 m |
Szkło: | szafirowe |
Szerokość koperty: | 46,7 mm |
Kolekcja: | Aviator MIG 29 - SMT |
Marka: | AVIATOR |
Kod producenta: | 7640178092082 |
Przecinając niebo niczym pocisk, MiG-29 przekroczył wszelkie granice wytrzymałości. Jego osiągi podniosły awiacyjne oczekiwania na wyższy poziom i zapoczątkowały nową erę zaawansowanych technologii w lotnictwie. Doceniając ten myśliwiec i jego zaawansowaną technologicznie generację, zegarek AVIATORMIG-29 SMT M.2.30.0.220.6 łączy w sobie harmonijnie zaprezentowane wskaźniki godzinowe wzorując się na stylistyce kokpitu. Tarczę zegarka ochrania wytrzymałe szkło szafirowe. Czerpiąc inspirację z lotniczych systemów radarowych, AVIATORMIG-29 SMT posiada zakręcany dekiel z wygrawerowanym samolotem MiG-29. Dekiel zegarka został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort noszenia – jego lekko zaokrąglony kształt rozciąga się na tył gumowego paska, zapewniając dodatkowy komfort i ochronę nadgarstka. Podobnie jak w przypadku wszystkich zegarków AVIATOR, to właśnie te precyzyjne detale – wraz z doskonałą techniką zegarmistrzowską – zapewniają niezwykłą jakość oraz pomagają ożywić sentyment lotniczego dziedzictwa.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarskich zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Jaeger Le Coultre, Chopard, Penerai, Hublot, Omega, Tudor, Bulgari, Franck Muller, Zenith, TAG Heuer, Longines, Doxa SUB, Frederique Constant, Tissot, Certina, Rado, Gucci, Epos, Doxa, Swatch, Seiko, Citizen, Carl von Zeyten, Garmin, Timex, Smartwatch, Calvin Klein, Michael Kors, Emporio Armani,Armani Exchange, Hugo Boss, Skagen, Balticus, Lip, Yema.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.