Pokaż filtry
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Kolekcja OHELO

W.KRUK przedstawia nową Ambasadorkę oraz pionierską roślinę OHELO, która stała się inspiracją dla autorskiej kolekcji Ewy Chodakowskiej. Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu OHELO. Jest symbolem zmiany i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń, nawet w najtrudniejszych warunkach. OHELO Ewy Chodakowskiej jest siódmą kolekcją ambasadorską W.KRUK. Dotychczas powstały kolekcja autorska Przyjaźń Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, Freedom oraz Freedom WOLF EDITION Martyny Wojciechowskiej, EOS autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin oraz VOCALISE zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

Ewa Chodakowska to osobowość, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat pokazuje, że jutro zaczyna się dziś. W momencie, w którym odważymy się rozpocząć walkę o siebie, swoje marzenia, swoje cele. Nowa Ambasadorka W.KRUK jest jak OHELO. Niezwykła, niezłomna i niezależna roślina występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego – pionierka, która zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny. Tak, by inne rośliny mogły podążać za nią. Zdobycie szczytu, nawet tak niedostępnego jak wierzchołek wulkanu, zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy definiujesz go według własnych zasad i kiedy podejmujesz pierwszą próbę – mówi Ewa Chodakowska. Waleczną i pełną życia roślinę reprezentuje jej owoc – jagoda, który pojawia się w kolekcji w różnych formach, zarówno wśród propozycji bezkamieniowych, jak również zdobionych naturalnym turkusem i mineralitami.

W ambasadorskiej kolekcji odnajdziemy również drugi motyw przewodni – rozpoznawalnego na pierwszy rzut oka emblematu OHELO, który łączy jej nazwę z inicjałami autorki. Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria W.KRUK stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu kolekcji. Wykorzystano również motyw listka OHELO. W kolekcji Ewy Chodakowskiej główną rolę odgrywa jagoda OHELO, odwzorowana w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Zaprezentowano je w kolorach wulkanicznej czerni oraz pożądanym w tym sezonie odcieniu koralowej czerwieni, gorącej jak lawa.