Pokaż filtry
Kruszec
Kamień
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Kolekcja OHELO

W.KRUK przedstawia nową Ambasadorkę oraz pionierską roślinę OHELO, która stała się inspiracją dla autorskiej kolekcji Ewy Chodakowskiej. Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu OHELO. Jest symbolem zmiany i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń, nawet w najtrudniejszych warunkach. OHELO Ewy Chodakowskiej jest siódmą kolekcją ambasadorską W.KRUK. Dotychczas powstały kolekcja autorska Przyjaźń Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, Freedom oraz Freedom WOLF EDITION Martyny Wojciechowskiej, EOS autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin oraz VOCALISE zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

Ewa Chodakowska to osobowość, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat pokazuje, że jutro zaczyna się dziś. W momencie, w którym odważymy się rozpocząć walkę o siebie, swoje marzenia, swoje cele. Nowa Ambasadorka W.KRUK jest jak OHELO. Niezwykła, niezłomna i niezależna roślina występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego – pionierka, która zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny. Tak, by inne rośliny mogły podążać za nią. Zdobycie szczytu, nawet tak niedostępnego jak wierzchołek wulkanu, zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy definiujesz go według własnych zasad i kiedy podejmujesz pierwszą próbę – mówi Ewa Chodakowska. Waleczną i pełną życia roślinę reprezentuje jej owoc – jagoda, który pojawia się w kolekcji w różnych formach, zarówno wśród propozycji bezkamieniowych, jak również zdobionych naturalnym turkusem i mineralitami.

W ambasadorskiej kolekcji odnajdziemy również drugi motyw przewodni – rozpoznawalnego na pierwszy rzut oka emblematu OHELO, który łączy jej nazwę z inicjałami autorki. Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria W.KRUK stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu kolekcji. Wykorzystano również motyw listka OHELO. W kolekcji Ewy Chodakowskiej główną rolę odgrywa jagoda OHELO, odwzorowana w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Zaprezentowano je w kolorach wulkanicznej czerni oraz pożądanym w tym sezonie odcieniu koralowej czerwieni, gorącej jak lawa.