Pokaż filtry
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Komplety obrączek

Obrączki ślubne W.KRUK to niezwykły symbol wiecznej miłości. Są przy zakochanych wiele lat, dlatego tak istotne jest, aby były wykonane z najwyższej jakości materiałów jubilerskich. Ich kształt oraz zdobienie powinny pasować do charakterów, oraz upodobań pary. Z uwagi na ilość modeli, jak i kształtów — obrączki złote lub ze srebra, tytanu czy mosiądzu powinny być wybrane z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Aby model obrączki był idealnie dobrany, warto wcześniej odpowiedzieć sobie na pytanie, jaką biżuterię nosimy na co dzień, czy w naszym guście jest, aby ślubne wzory obrączki były takie same lub, czy zależy nam, aby ślubna biżuteria dobrze prezentowała się z pierścionkiem zaręczynowym. Złote obrączki ślubne są najczęściej wybieranym modelem przez pary młode. Kruszec ten jest niezwykle elegancki i bardzo trwały, a jego wygląd pozostaje niezmieniony przez wiele lat. Komplety obrączek ze złota mogą występować również w kilku wersjach kolorystycznych, co jeszcze bardziej jest pomocne przy dopasowaniu ich do preferencji pary młodej. Wybierając tego typu biżuterię, należy zastanowić się nad próbą. Najbardziej popularne modele obrączek są wykonane ze złote o próbie 585, ponieważ cechuje je nie tylko wyjątkowa trwałość, ale również są odpowiednią mieszanką metalu szlachetnego i innych. Obrączka ze złota próby 585 jest nie tylko jedną z najbardziej popularnych form. Ten model biżuterii jest niezwykłą pamiątką na wiele lat. To piękny symbol miłości i łączącej pary młodej więzi. Wiele zakochanych decyduje się urozmaicić swoje obrączki unikalnym grawerem, dzięki czemu ich wygląd i charakter jest wyjątkowy i unikatowy. Grawer na obrączkach jest wykonywany od strony wewnętrznej.

Komplety obrączek złotych i srebrnych

Obrączki z żółtym złotem w próbie 585, obrączki złote z białym złotem 585, obrączki w złocie różowym 585, obrączki srebrne w próbie 925, obrączki ślubne z brylantem, obrączki ślubne bez kamienia.

Obrączki ślubne od W.KRUK

Komplety obrączek w cenie do 5 000 złotych, unikalna biżuteria ślubna, biżuteria męska na każdą okazję, pierścionki zaręczynowe i na prezent, modne naszyjniki ze srebra i złota, stylowe zegarki szwajcarskie.