Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Longplay

W.KRUK przedstawia nową kolekcję ambasadorską stworzoną przez życiowy i muzyczny duet – Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę. LONGPLAY to inspirowana muzycznymi symbolami biżuteria dla kobiet i mężczyzn oraz ponadczasowe akcesoria. W kolekcji Longplay dostępne są pierścionki, bransoletki, naszyjniki, wisiorki oraz kolczyki – srebrne, rodowane oraz pozłacane – pozwalające stworzyć wyjątkowe biżuteryjne kompozycje.

W.KRUK po raz pierwszy w historii zaprosił do współpracy parę – małżeństwo muzyków, którzy z sukcesami dzielą nie tylko życie prywatne, ale również zawodowe. Natalia Kukulska, znana polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i producentka muzyczna wraz z mężem Michałem Dąbrówką – perkusistą i kompozytorem stworzyli kolekcję, która odzwierciedla ich muzyczną pasję i nierozerwalne uczucie, które ich łączy. W biżuterii z kolekcji LONGPLAY nie brakuje odniesień do muzyki. Nie pojawiły się oczywiste znaki, jak nuty i klucze wiolinowe, natomiast symbole, które mają znaczenie nie tylko w muzyce ale znajdują odniesienie w związku. Pojawił się piktogram „play” oznaczający działanie, wspólną grę, start, „record”, który symbolizuje wspólne zbieranie wspomnień, doświadczeń oraz symbol „shuffle”, czyli przeplatania się dwóch ścieżek. Jest również „loop”, czyli pętla, wspólny, zamknięty obieg, ciąg zdarzeń, który stał się inspiracją do stworzenia autorskiego splotu łańcucha oraz „wave”, czyli fala dźwiękowa, z której składa się muzyka. Nie brakuję też zdobiącej obrączki pięciolinii, która gotowa jest do zapisania nowych współbrzmień w związku. W kolekcji znajduje się też motyw przypominający płytę winylową, co zainspirowało projektantów do wykorzystania czarnej emalii na biżuterii.

W kolekcji znajdują się wzory wykonane ze srebra próby 925 oraz modele pokryte 14-karatowym złotem i czarną emalią. Znajdziemy w niej drobną, minimalistyczną biżuterię na co dzień oraz duże, przyciągające uwagę formy na wielkie momenty. Nowością dla marki jest odsłona męska kolekcji ambasadorskiej – masywne bransolety i naszyjniki dla niego, na których widnieją różne kombinacje symboli muzycznych.