Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Kwiaty Nocy Kolekcja

Zaprojektowane przez naturę, stworzone przez W.KRUK. Kwiaty Nocy ponownie rozkwitną! Nasi projektanci od lat czerpią z nieskończonego źródła inspiracji, jakim jest przyroda. Tym razem zachwycili się pięknem fioletowych i różowych kwiatów bzu, kwiatu wiśni oraz naturalnym cyklem kwitnienia truskawki – od pączków przez kwiatki aż do soczystego owocu.


Biżuteria z Kwiatów Nocy łączy w sobie romantyzm kwiatowych pąków wraz z nowoczesną formą. Piękna z natury oraz niepowtarzalna – taka jest biżuteria W.KRUK oraz nosząca ją kobieta. Co jednak sprawia, że ta biżuteria jest tak piękna? To zasługa użycia tradycyjnej techniki ręcznego malowania kruszcu kolorową emalią. Złotą biżuterie dodatkowo zdobią precyzyjnie osadzone kamienie szlachetne: cytryny, szafiry, rubiny i granaty. Wybrane srebrne elementy kolekcji zdobią pełne blasku cyrkonie.


Kwitnące wiśnie to nie tylko synonim delikatności oraz ulotności, ale także radosny dowód na nadejście wyczekiwanej przez nas wiosny. Wyraziste, soczyste barwy i radość z drobnych przyjemności – biżuteria z motywem kwiatu truskawki i wiśni to symbol czerpania z natury w pełni oraz doświadczania jej pięknem każdym swoim zmysłem. Uczucie to utrwala unikatowa biżuteria z kolekcji Kwiaty Nocy od W.KRUK.


W naturze kwiaty bzu mają czasem cztery listki, a niekiedy pięć. Podobnie jak w przypadku koniczyny, pięciolistne bzy przynoszą szczęście osobie, która je odnajdzie. Na ten znak szczęścia można natknąć się również w kolekcji Kwiaty Nocy i traktować jako swój osobisty talizman.