Obrączki ślubne W.KRUK

Obrączki ślubne Co warto wiedzieć
przy wyborze obrączek?


Obrączki, które wybierzecie, zostaną wykonane na zamówienie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. My uczynimy je niepowtarzalnymi. Aby ułatwić Wam wybór najlepszego modelu, poniżej zaprezentowane są informacje, które pozwolą stworzyć te jedyne w swoim rodzaju obrączki.

Profile

Oferta W.KRUK jest na tyle bogata i różnorodna, że proponujemy każdy możliwy profil obrączek: płaski, wklęsły,
zaokrąglony od zewnątrz i od wewnątrz, gładki.

Obrączki ślubne ze złota
Obrączki ślubne z białego złota
Obrączki ślubne - sklep
Obrączki ślubne - białe złoto
Obrączki ślubne żółte złoto
Złote obrączki ślubne

Materiały

W.KRUK oferuje obrączki wykonane ze złota żółtego, białego i różowego oraz bicolor (połączenie białego i żółtego złota lub białego i różowego złota) i tricolor (połączenie białego, żółtego i różowego złota). Do wyboru złoto próby 750, 585 i 333. W ofercie znajdują się również obrączki wykonane z platyny, tytanu lub srebra.

Wykończenie i oprawa kamieni

Obrączka może być wykończona w dowolny sposób. W.KRUK oferuje wykończenie gładkie, fazowane lub diamentowe oraz różne techniki matowiania: satynowanie, piaskowanie, szczotkowanie, frezowanie.

Aby uczynić obrączki jeszcze bardziej wyjątkowymi, W.KRUK proponuje wzbogacenie modeli kamieniami: brylantami od 0.01 ct do 0,06 ct lub cyrkoniami. Wszystkie brylanty posiadają certyfikat jakości wystawiony przez ekspertów W.KRUK.

Obrączki ślubne - jubiler
Obrączki ślubne - tytan

Eksperci W.KRUK są zawsze do dyspozycji. W przypadku konieczności zmiany rozmiaru obrączki po ceremonii ślubnej zapraszamy do salonów sieci W.KRUK w całej Polsce. W większości modeli możliwe jest powiększanie i pomniejszanie obrączek.

Obrączki ślubne - białe i żółte złoto
Obrączki ślubne - sklep online

Dedykacja

Aby uwiecznić magiczny dzień ślub na zawsze, W.KRUK oferuje bezpłatny grawer na obrączkach. Na Wasze życzenie wygrawerujemy dowolny tekst wewnątrz lub na zewnątrz, jeśli pozwoli na to konstrukcja obrączki. Grawer może zostać wykonany w wybranej czcionce: kaligrafia (pisanka), majuskuła (wielkie litery) lub minuskuła (małe litery).

Ślubne obrączki od W.KRUK

Obrączki ślubne ze złota
Obrączki ślubne z grawerem w W.KRUK
Obrączki ślubne ze srebra
Obrączki ślubne W.KRUK - Jubiler

Terminy

Obrączki ślubne z tytanu

Termin oczekiwania na wybrane obrączki zawsze wydaje się za długi… dlatego kupując je w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym, macie pewność, że eksperci W.KRUK zadbają o to, by termin realizacji był jak najkrótszy.

Obrączki ślubne - termin realizacji