Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Obrączki ślubne W.KRUK

Co warto wiedzieć przy wyborze obrączek?

Obrączki, które wybierzecie, zostaną wykonane na zamówienie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. My uczynimy je niepowtarzalnymi.

Aby ułatwić Wam wybór najlepszego modelu, poniżej zaprezentowane są informacje, które pozwolą stworzyć te jedyne w swoim rodzaju obrączki.

Obrączki ślubne

Profil

Oferta W.KRUK jest na tyle bogata i różnorodna, że proponujemy każdy możliwy profil obrączek: płaski, wklęsły, zaokrąglony od zewnątrz i od wewnątrz, gładki.

Obrączki ślubne W.KRUK
Obrączki ślubne złote

Materiał

W.KRUK oferuje obrączki wykonane ze złota żółtego, białego i różowego oraz bicolor (połączenie białego i żółtego złota lub białego i różowego złota) i tricolor (połączenie białego, żółtego i różowego złota). Do wyboru złoto próby 750, 585 i 333. W ofercie znajdują się również obrączki wykonane z platyny, tytanu lub srebra.

Wykończenie

Obrączka może być wykończona w dowolny sposób. W.KRUK oferuje wykończenie gładkie, fazowane lub diamentowane oraz różne techniki matowania: satynowanie, piaskowanie, szczotkowanie, frezowanie.

Obrączki ślubne srebrne

Oprawa kamieni

Aby uczynić obrączki jeszcze bardziej wyjątkowymi, W.KRUK proponuje wzbogacenie modeli kamieniami: brylantami od 0,01 ct do 0,06 ct lub cyrkoniami. Wszystkie brylanty posiadają certyfikat jakości wystawiony przez ekspertów W.KRUK.

Obrączki ślubne cena
Złote obrączki ślubne

Rozmiar

W stałej ofercie W.KRUK znajdują się obrączki w rozmiarach od 6 do 34. Niezależnie od rozmiaru, cena pozostaje taka sama. Oczywiście przygotowujemy także obrączki w rozmiarach niestandardowych.

Powiększanie i pomniejszanie

Eksperci W.KRUK są zawsze do dyspozycji. W przypadku konieczności zmiany rozmiaru obrączki po ceremonii ślubnej zapraszamy do salonów sieci W.KRUK w całej Polsce. W większości modeli możliwe jest powiększanie i pomniejszanie obrączek.

Srebrne obrączki ślubne

Dedykacja

Aby uwiecznić magiczny dzień ślubu na zawsze, W.KRUK oferuje bezpłatny grawer na obrączkach. Na Wasze życzenie wygrawerujemy dowolny tekst wewnątrz lub na zewnątrz, jeśli pozwoli na to konstrukcja obrączki. Grawer może zostać wykonany w wybranej czcionce: kaligrafia (pisanka), majuskuła (wielkie litery) lub minuskuła (małe litery).

Obrączki ślubne sklep

Terminy

Termin oczekiwania na wybrane obrączki zawsze wydaje się za długi… dlatego kupując je w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym, macie pewność, że eksperci W.KRUK zadbają o to, by termin realizacji był jak najkrótszy.

Obrączki ślubne wzory