Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Rozmiar
Kolor
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Zaręczyny

Pierścionki zaręczynowe W.KRUK to najpiękniejszy symbol miłości i obietnica wspaniałego ślubu. Towarzysz jednej z tych najpiękniejszych chwil w życiu. Moment zaręczyn zasługuje na właściwą oprawę, dlatego wybór pierścionka powinien być przemyślany i dopasowany stylem do charakteru ukochanej. Pierścionki zaręczynowe W.KRUK to wykwintne połączenie kruszców wysokiej próby, kamieni szlachetnych o wyjątkowych szlifach z najwyższej jakości stylistyką. Szeroka oferta obejmuje wzory nowoczesne, romantyczne oraz klasyczne, w tym najbardziej znany pierścionek w Polsce – Jedyny ®, którego sześcioramienna korona zarezerwowana jest wyłącznie dla brylantów. Pierścionki zaręczynowe W.KRUK to ponadczasowa i piękna zapowiedź wspólnego życia. Dla Narzeczonych W.KRUK przygotował także szeroki wybór najpiękniejszych obrączek ślubnych. Każda z nich wykonana została z pasją przez złotników W.KRUK, aby cieszyć swoim blaskiem przypominać Małżonkom o ich wyjątkowej miłości. Przez całe życie, przez pokolenia, na zawsze.

Pierścionki zaręczynowe W.KRUK to szeroka oferta biżuterii wykonanej z białego i żółtego złota, uzupełnionej brylantami lub diamentami o doskonałej jakości. Klasyczne i nowoczesne kolekcje pierścionków zaręczynowych: Jedyny ®, Szczęśliwy ®, Romantyczny ®, Królewski ®, Wieczny ®, Doskonały ® i Nowoczesny ® to spełnienie marzeń o najwyższej jakości brylancie oprawionym w królewskie złoto. W ofercie pierścionków zaręczynowych W.KRUK znaleźć można zarówno pojedyncze pierścionki, jak i komplety biżuterii utrzymane w niepowtarzalnym stylu. Idealne pierścionki zaręczynowe z brylantem, kolczyki oraz wisiorki z unikalnym kolorem diamentu to stworzony przez człowieka w laboratorium New Diamond by W.KRUK, który zdobi biżuterię linii Doskonały ®.