Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Karta Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK

Rejestracja konta w Sklepie Internetowym W.KRUK


Przypisanie karty Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK do konta w Sklepie Internetowym W.KRUK, możliwe jest po wcześniejszym założeniu konta w Sklepie Internetowym.

Rejestracja konta możliwa jest pod poniższym adresem: https://wkruk.pl/customer/register.


Logowanie w Sklepie Internetowym W.KRUK


Logowanie do konta Klienta odbywa się pod poniższym adresem: https://wkruk.pl/customer/login.


Przypisanie karty Klubu Dla Przyjaciół do konta Klienta w Sklepie Internetowym W.KRUK


Po zalogowaniu się na konto Klienta w zakładce “Karta Stałego Klienta”, w sekcji: “KARTA STAŁEGO KLIENTA” pojawi się możliwość przypisania karty Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK do konta Klienta w Sklepie Internetowym.


Rejestracja do programu Klub Dla Przyjaciół W.KRUK


Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze karty Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK, kartę można założyć po zalogowaniu się na konto Klienta (https://wkruk.pl/customer/login), w zakładce “Karta Stałego Klienta”, sekcja “FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO”.


Informacje o korzyściach oraz Regulamin Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK

Informacje o korzyściach wynikających z uczestnictwa w programie Klub Dla Przyjaciół W.KRUK oraz Regulamin Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK znajdą Państwo pod poniższym adresem: https://wkruk.pl/klub-dla-przyjaciol.